Kajaki-Wigry
Remieńkiń 5b 16-412 Remieńkiń Podlaskie
793924386 kontakt@kajaki-wigry.pl

Kajaki-Wigry

  • Poleć firmę:




    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Cześć,

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Zgłoś błąd:




Kajaki-Wigry

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Agroturystyka, Aktywny wypoczynek, Wczasy i wakacje

Adres i dane kontaktowe:

16-412 Remieńkiń, Remieńkiń 5b,
Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.kajaki-wigry.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Suwalszczyzna to historyczna kraina. Przepływa tam największa rzeka. Czarna Hańcza. Spływy Kajakowe na tej rzece cieszą, się niezwykłą popularnością. Decydując się na taką formę spędzania wolnego czasu, możemy podziwiać niezwykłe i unikatowe krajobrazy.
Na jednym z odcinków tej pięknej rzeki znajduje się najsłynniejszy polski szlak kajakowy. Spływy Kajakowe pozwalają nam na podziwianie cudów natury. Przepływając, przez Puszczę Augustowską powoli, mijamy rozległe rozlewiska i podmokłe polskie łąki.
Na rzece wyróżniamy, dwa popularne Spływy Kajakowe. Mała pętla i duża pętla. Na spływy trwają od sześciu do dziewięciu dni. Na brzegach rzeki dostępnych jest wiele miejsc na, których możemy przenocować.
Noclegi Agroturystyka są tu bardzo popularne. Bez problemu, możemy zatrzymać się na jednym z pól biwakowych lub namiotowych.
Można tu zostawić samochód na czas trwania spływu kajakowego. Bezpiecznie przechować swój bagaż lub rower. Koszt wynajęcia pola namiotowego to dziesięć złotych od osoby.
Za parking zapłacimy pięć złotych za dobę. Zatrzymując, się na ponad dziesięć dni otrzymujemy, pięć procent rabatu. Koszt spływu za dwie osoby to sto złotych. Zapłacić możemy kartą płatniczą lub gotówką w dniu naszego przyjazdu.
Czarna Hańcza na obszarze Puszczy Augustowskiej to miejsce, które warto odwiedzić z całą rodziną. Czysta woda rzeki pozwala nam korzystanie z kąpieli, łowienie ryb i uprawianie sportów wodnych.
Noclegi w tym cudownym miejscu to wymarzone miejsce nie tylko dla miłośników spływów kajakowych.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy