Inne linki w tej kategorii
 • Kredyty z dopłatą
  Wszystko o programie Rodzina na swoim. Dowiedz się jakie są warunki uzyskania kredytu z dopłatami Skarbu Państwa. Sprawdź aktualne limity cen mieszkań i listę banków, które udzielają kredyty z dopłatami rządowymi. Dowiedz się jak otrzymać kredyt z dopłatą. W programie Rodzina na swoim można zakupić swoje pierwsze mieszkania lub dom jednorodzinny. Skorzystaj z dopłat.
 • Kredyty hipoteczne - oferty
  Blog z najlepszymi, zdaniem blogera, ofertami kredytów hipotecznych - mieszkaniowych. problematyka wyboru kredytu, spłacania rat, zaległości kredytowych i postępowania egzekucyjnego. Inne sposoby sfinansowania zakupu nieruchomości.
 • Pożyczka hipoteczna
  Pożyczka hipoteczna może być przeznaczona na sfinansowanie dowolnego celu w ramach prowadzonej przez firmę działalności gospodarczej. Maksymalna kwota pożyczki może stanowić do 60% wartości rynkowej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie, a spłatę bank może rozłożyć nawet na 15 lat. Po więcej zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • Kredyt hipoteczny, kredyt mieszkaniowy.
  Kredyty hipoteczne, mieszkaniowy. Rodzaje, porównywanie ofert, czynniki mające wpływ na koszt kredytu oraz jego ogólną dogodność. Kwestie zabezpieczenia kredytu, ubezpieczenia, wkłady własnego, zdolności kredytowej. Portal edukacyjny dla potencjalnych kredytobiorców.
 • Rodzina na swoim
  Preferencyjne kredyty w ramach programu Rodzina na swoim to szansa na zakup własnego mieszkania lub domu jednorodzinnego z dopłatą Skarbu Państwa. Decydując się na program Rodzina na swoim przez pierwszych 8 lat spłaty kredytu mieszkaniowego płacimy tylko 50% odsetek. Drugie 50% pokrywa Skarb Państwa. Możemy zaoszczędzić nawet 100 tys. złotych. Dowiedz się jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dopłatę do kredytu hipotecznego. Dodatkowo w serwisie publikujemy aktualne limity Rodzina na swoim oraz listę banków, które udzielają preferencyjnych kredytów.
 • Program rodzina na swoim
  Poznaj rządowy program Rodzina na swoim oferujący dopłaty do kredytów mieszkaniowych dla osób, które po raz pierwszy kupują mieszkanie lub dom jednorodzinny. Dowiedz się szczegółów programu i skorzystaj ze wsparcia Skarbu Państwa. Zyskaj kilkadziesiąt tysięcy złotych dopłaty i ciesz się swoim nowym mieszkaniem.
 • Kredyty mieszkaniowe
  KredytnaM to strona - poradnik o kredytach hipotecznych, mieszkaniowych refinansowych i konsolidacyjnych. Wzięcie kredytu na mieszkanie to w dzisiejszych czasach dla wielu rodzin jedyna szansa na posiadanie własnego M. W serwisie KredytnaM doradzimy Ci jak wybrać kredyt mieszkaniowy odpowiedni do naszych oczekiwań. Nasi doradcy odpowiedzą na wasze najbardziej skomplikowane pytania. W serwisie KredytnaM doradcy finansowi mogą zaprezentować własne wizytówki internetowe oraz dodać oferty reklamowe związane z kredytami mieszkaniowymi na bezpłatnej tablicy ogłoszeń.
 • Finatio - kredyt hipoteczne, mieszkaniowe, deweloperskie, inwestycje, programy systematycznego oszcz
  Potrzebuje pomocy profesjonalisty w uzyskaniu kredytu hipotecznego? Dobrze trafiłeś. Zarejestruj się na stronie a doradca finansowy skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać dla ciebie najlepsze rozwiązanie finansowe. W naszej ofercie znajdziesz m.in kredyt na start z zabezpieczeniem na działalności gospodarczej, kredyt na oświadczenie dla działalności gospodarczych z zabezpieczeniem na nieruchomości, kredyt deweloperski, kredyty dla prawników, architektów, radców prawnych, magistrów farmacji, lekarzy, dentystów, tłumaczy przysięgłych, adwokatów an zasadach uproszczonych. Nasza oferta to 28 banków hipotecznych. Skorzystaj z naszej oferty, zaoszczędź czas i pieniądze.
 • Kredyt hipoteczny
  Przedstawiona tu witryna internetowa będzie ciekawą propozycją dla każdego, kto chcę kupić nieruchomość: mieszkanie albo dom i szuka źródła finansowania, dla każdego kogo interesują kredyty mieszkaniowe albo kredyty z dopłatą rodzina na swoim. Możemy na niej znaleźć przede wszystkim obszerny ranking kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych czy ranking kredytów w programie rodzina na swoim, dzięki któremu każdy użytkownik będzie mógł wybrać właśnie taką ofertę, jaka w stu procentach go zadowoli. Oprócz tego witryna ma do zaoferowania pośrednictwo w kontakcie każdemu, kto tylko zaciąga właśnie którykolwiek z oferowanych kredyty hipoteczne lub też kredyty z dopłatą rodzina na swoim, co każdemu z nas gwarantuje naprawdę ogromną wygodę. Jeżeli w takim razie potrzebne są nam pieniądze, to jak najbardziej powinniśmy zainteresować się wszystkim, co możemy tutaj znaleźć ? niewątpliwie umożliwi nam to na wybranie rzeczywiście odpowiedniego dla siebie rozwiązania.