Inne linki w tej kategorii
 • Serwis komputerowy
  Nasze pogotowie komputerowe, zajmuje się naprawą uszkodzonych komputerów, wymianą części. Naprawa komputerów to nasza specjalność. Zajmujemy się także instalacją systemu operacyjnego, instalacją wszelkiego rodzaju sterowników oraz oprogramowania. Podłączymy dla Ciebie każde urządzenie zewnętrzne.
 • Serwis komputerowy
  Konfiguracja internetu, usuwanie wirusów, diagnoza i wymiana uszkodzonych części, to nasza specjalność. Zajmiemy się Twoim komputerem i usuniemy z niego każdą usterkę. Jeśli masz jakiś problem i nie wiesz jak go rozwiązać, zadzwoń do nas, a nasi pracownicy zajmą się tym. Nasz serwis komputerowy to zespół ludzi z dużym doświadczeniem, dlatego nie znajdziesz, lepszej oferty na naprawę Twojego komputera. Zajmujemy się także sprzętem komputerowym. Dokonujemy rozpoznania uszkodzeń, oraz wymiany uszkodzonych części. Możesz także zakupić u nas nową część. Dokonujemy wymiany uszkodzonych pamięci RAM, procesora, karty graficznej, sieciowej, dźwiękowej, oraz każdego dowolnego podzespołu bazowego.
 • Naprawa komputerów, Outsourcing IT, Serwis komputerowy - Usługi informatyczne Warszawa
  cupIT to profesjonalny serwis informatyczny. Naprawa komputerów to dla nas chleb powszedni. Pogotowie informatyczne Warszawa działa przez 24h. Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta. Świadczymy usługi Outsourcingu IT. Oferujemy profesjonalną stałą opiekę informatyczną. Pomoc informatyczna w Twojej firmie już od zaledwie 149 zł. Tworzenie stron internetowych, systemów informatycznych na zamówienie. Dzwoń +48 515 777 888
 • Pogotowie komputerowe Łódź
  Pcdoc.pl to strona WWW pogotowia komputerowego działającego w wielu miastach naszego kraju. Oferujemy usługi komputerowe takie jak: konfiguracja oprogramowania, naprawa oprogramowania, ochrona dziecka w sieci, usuwanie wirusów jak też wiele innych. Napraw dokonujemy w mieszkaniu lub w firmie klienta, ale możliwa jest też naprawa zdalna za pomocą całkiem bezpiecznego połączenia przez pulpit zdalny. Zapewniamy niewygórowane ceny naszych usług i fachową pomoc PCDOCtora bez wychodzenia z domu czy też biura.
 • serwis komputerowy Kraków
  NKK to nowoczesny serwis komputerowy z tradycjami sięgającymi roku 1990 kiedy to firma została założona. Nasz serwis komputerowy oferuje takie usługi informatyczne jak na przykład naprawa komputerów czy outsourcing IT. Ponad to przeprowadzamy kompleksową obsługę informatyczną a także oddajemy do Państwa dyspozycji całodobowe pogotowie komputerowe. Nasz serwis komputerowy posiada liczne referencje i rekomendacje. Współpracowaliśmy między innymi z Politechniką Krakowska czy Akademią Górniczo-Hutniczą. W siedzibie naszej firmy znajduje się również sklep komputerowy w którym znajdziesz wiele przydatnych urządzeń do naprawy komputera. Wszystko w w Krakowie na ulicy Tatarskiej 5 bądź też pod numerem telefonu (+12)428 20 00 pod który możesz zamówić serwis lub po porostu się zna mi skontaktować!