Inne linki w tej kategorii
  • Ortodoncja Warszawa
    ANIDENT Warszawa to prywatna przychodnia stomatologiczna. Naszą specjalnością są implanty stomatologiczne oraz ortodoncja, w tym tak zwane implanty ortodontyczne. Wszczepiamy tylko implanty renomowanych producentów, liderów w branży system implantów 3i oraz IDI. Implanty w klinice ANIDENT wprowadza specjalista chirurgii stomatologicznej z doktoratem, asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na naszej stronie www szczegółowo przedstawiamy implanty stomatologiczne, przebieg operacji umieszczenia implantów w kości etap po etapie oraz odpowiadamy na najczęstsze pytania o implanty.
  • Ortodonta
    Profesjonalne, nowoczesne leczenie ortodontyczne i szeroki zakres usług ortodontycznych: od eliminowania prostych wad zgryzu, po skomplikowane przypadki, wymagające interdyscyplinarnego leczenia ortodontyczno-chirurgicznego.Ortodonta, Ortodoncja,Ortodonta Wrocław, Ortodoncja Wrocław,Klinika Ortodontyczna Wrocław.
  • Stomatologia DENT-MED
    Centrum Stomatologii DENT-MED zostało założone przez lekarza dentystę Annę Olton w 2012r. Już wiele lat wcześniej, bo w 1985 roku Anna Olton otworzyła w Legionowie swój pierwszy gabinet.Nazwa "Centrum" zobowiązuje, dlatego wśród wielu wspaniałych lekarzy pracują w nim lekarze specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii: ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii, periodontologii. Cały personel lecznicy: lekarzy, asystentki, recepcjonistki cechuje nie tylko fachowość, ale również ogromna życzliwość i otwartość na pacjenta, a ich pogoda ducha i poczucie humoru działają niekiedy bardzo odstresowująco! Centrum Stomatologii DENT-MED nieustanie rozwija się poprzez wyposażanie w nowoczesny sprzęt, wprowadzenie nowych technologii oraz wykwalifikowany personel. A wszystko po to, aby jej pacjenci mogli otrzymać leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie.