Inne linki w tej kategorii
 • Czarter, rejs Grecja, s/y Jozefina, 19,5m + skipper, hostessa, internet.
  Rejsy, czartery w Grecji dla wymagających komfortu, hostessa przygotowującą posiłki, internet na pokładzie.
  Twoimi bezwzględnymi obowiązkami będą: relaks i odpoczynek, oraz, do znudzenia: opalanie, pływanie, zwiedzanie. Aha!
  Do tego dochodzą jeszcze, tee lokalne trunki i przysmaki.
  Zastanów się! Zaryzykujesz!?
 • Serwis rowerowy - Poznań naprawia rowery!
  EURO BIKE Poznań to serwis rowerowy w którym działają specjaliści i pasjonaci dwóch kółek. Rowery to dla nas nie tylko biznes, ale i pasja. Dlatego nie tylko doradzimy Ci, jaki rower wybrać, ale też zadbamy o niego. Nasz serwis rowerowy Poznań to profesjonalna ekipa, której nie straszna naprawa rowerów. Wiemy co zrobić, żeby Twoje przejażdżki były równie przyjemne co bezpieczne - dzięki nam Poznań to miasto sprawnych rowerów. Przygotujemy Twój sprzęt na nowy sezon oraz zlikwidujemy wszelkie usterki. Naprawa rowerów to dla nas pestka! Wymienimy także zużyte części na nowe, zawsze wysokiej jakości elementy. Pomożemy Ci także usprawnić rower i przystosować go dokładnie do Twoich potrzeb. Przyjdź do nas, a nasza ekipa chętnie Ci doradzi, zarówno przy wyborze nowego jak i renowacją starego sprzętu. Jeśli chcesz kupić rower czy części zamienne lub interesuje Cię naprawa roweru w Poznaniu, wybierz Euro Bike!
 • Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu
  Leśny Park Niespodzianek to ogród zoologiczny o specyficznej formie przetrzymywania zwierząt, znajduje się na terenie łąkowo leśnym, porośniętym głównie buczyną tatrzańską, na południowym zboczu Równicy. Daniele i muflony swobodnie przemieszczają się między zwiedzającymi, można je karmić z reki. W zagrodach możemy spotkać jelenie Dybowskiego, jelenie szlachetne, żubry, sarny, dziki, czy drapieżniki takie jak żbiki, jenoty, tchórzofretki, szopy pracze. Największą atrakcją Leśnego Parku są pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów, w czasie których podziwiać możemy je nad naszymi głowami w zupełnie swobodnym locie. Najmłodsi mile spędzą czas przechadzając się aleją bajkową i oglądając ruchome przedstawienia znanych bajek ( m.in. Pszczółka Maja, Śpiąca królewna, Kot w butach). Ponadto na placu zabaw skorzystać można z huśtawek, trampolin, karuzel, czy innych urządzeń. Z terenu Parku i jego miejsc widokowych podziwiać możemy przepiękny krajobraz Beskidu Śląskiego.
 • Mini Traper - podróże z dzieckiem
  Mini Traper jest blogiem o podróżowaniu z dzieckiem, na którym znajdziesz dużo szczegółów o polowaniu na atrakcyjne podróże, tropieniu przygód, spotkaniach z rdzenną ludnością i "travelhandlu", czyli niekomercyjnej wymianie doświadczeń. Zgodnie z przymiotnikiem "mini" większość wpisów, porad i informacji dotyczy podróży z dzieckiem, jednak cała zawartość bloga skierowana jest do wszystkich miłośników przygód i amatorów podróży dalekich oraz bliskich. Mini Traper, oprócz szczegółowych opisów wypraw, prezentuje również bogatą galerię fotografii i filmów z odwiedzanych miejsc, praktyczne wskazówki dla podróżujących rodziców, przydatne linki oraz obszerny wykaz stron internetowych i recenzje książek dotyczących podróżowania.
 • Spływy kajakowe- wypożyczalnia kajaków
  Strona organizatora spływów kajakowych. Zawiera opisy popularnych w południowej i centralnej Polsce szlaków kajakowych, prowadzących przez obszary niezwykle interesujące krajobrazowo i przyrodniczo. Znajdziesz tu ofertę zorganizowanych spływów kajakowych realizowanych w formule weekendowej i tygodniowej. Zapoznasz się z możliwościami, jakie oferuje wypożyczalnia kajaków. Nowoczesne kajaki polietylenowe i fachowa porada jak zaplanować spływ na wybranej rzece to wszystko, czego potrzeba do taniego wypoczynku na łonie natury.
 • Nurkowanie Gdańsk -Firefish.pl Caloroczna Szkoła Nurkowania
  Uczymy nurkować w systemie PADI na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Wiemy, co jest ważne zarówno dla osób zaczynających nurkować jak i doświadczonych nurków. Nurkowanie powinno być przede wszystkim przygodą i dobrą zabawą. Dlatego duży nacisk podczas szkoleń nurkowych kładziemy na profesjonalizm a nasi kursanci pewnie i bezpiecznie rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem. W naszej ofercie znajdują się również wyjazdy turystyczne połączone z nauką nurkowania oraz wyprawy na bałtyckie wraki.