Inne linki w tej kategorii
  • Podpiszobrazek.pl
    Masz pomysł na stworzenie satyry? W ostatnim czasie często spotykamy się z zastosowaniem jej względem naszych polityków, bądź wytykając błędy osobom medialnym. Tworzenie satyr pomaga wyrazić nasze niezadowolenie, gniew i bezradność. Objawem takiego zachowania są obrazki, które oglądamy w Internecie. Na co dzień spotykamy się z karykaturami polityków lub zdjęciami i różnymi śmiesznymi podpisami. Czy zdarzyło Ci się, że miałeś lepszy i bardziej oryginalny pomysł na podpis do jakiegoś zdjęcia? A może chciałbyś wyrazić swoje emocje tworząc własne satyry? Serwis podpiszobrazek.pl umożliwi Ci stworzenie dzieła, którym podzielisz się z innymi internautami. Twoja twórczość nie musi dotyczyć polityki, może to mieć związek z czymkolwiek innym. Zaintrygowany? Wejdź na serwis podpiszobrazek.pl i sprawdź sam!
  • Demotywatory
    Witryna rozrywkowa Yafud prezentuje zabawne i bardzo pechowe wpadki z życia wzięte. Wydaje ci się, że trafił ci się szczególnie kiepski okres natychmiast chodź poczytać zabawne teksty umieszczone przez innych. Wszystkim wiadomo przecież, że nic tak nie polepsza samopoczucia co nie nasze kompromitacje.

    Masz już kompletnie powyżej uszu nudnych stron rozrywkowych z wcale nie zabawnymi obrazkami, demotywatorami czy dowcipami? Mówisz, że przejrzałeś praktycznie wszystko w sieci? Chciałbyś ostatecznie trafić na fajną witrynę gwarantującą świetną rozrywkę?

    Koniecznie zajrzyj na Yafud.pl - odkryj jedyne w swoim rodzaju podejście do humoru. Bez celu jest zadręczać się chwilowymi gafami, o niebo rozsądniej jest dzielić się z z internautami i zamienić to w świetną anegdotę z życia. Posiadasz ostatnio niesamowitego fuksa, nie imają się cię gafy ? to poczytaj przynajmniej anegdoty wysłane przez pechowców.