Inne linki w tej kategorii
 • Uszczelnianie Kominów (szlamowanie) i tynkowanie odśrodkowe.
  Szlamowanie, uszczelnianie kominów. Tynkowanie odśrodkowe i renowacja kominów Pszczyna Tychy Katowice Rybnik. Naprawa kominów i doszczelnianie przewodów kominowych.
 • Salon kominkowy - Maciej Żytkiewicz
  Kominki Warszawa Maciej Żytkiewicz to profesjonalny salon kominkowy, który świadczy kompleksowe usługi związane z budową kominków i pieców. Zajmujemy się doradztwem, budową oraz montażem, specjalizujemy się w kominkach z systemem DGP. W naszej ofercie znajdą Państwo także kominki gazowe oraz piece kominkowe wielu, renomowanych europejskich producentów.
 • Sklep z biokominkami
  Yannkes Polska z Poznania zaprasza do swojego sklepu z biokominkami. Pod adresem e-biokominki.pl można nabyć biokominki na ścianę, do zabudowy lub wolnostojące. Dodatkowo do indywidualnej aranżacji można nabyć sam palnik, nawet o szerokości 200cm. W ofercie sklepu także akcesoria w postaci kamieni dekoracyjnych, polan ceramicznych oraz biopaliwa z atestem PZH.
 • Kominki Godin Polska
  Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów, pieców kominkowych i akcesoriów. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne. Garnki żeliwne emaliowane
 • wkłady kominkowe, zestawy kominkowe, odkurzacze do popiołu
  Zapraszamy do sklepu internetowego poświęconego w całości akcesoriom kominkowym. W naszej ofercie znajdą Państwo wkłady kominkowe (w wersji podstawowej i ekskluzywnej), wędzące wkłady kominkowe (niewiarygodny fenomen), odkurzacze do popiołu, separatory do popiołu, zestawy kominkowe, akcesoria do płaszcza wodnego, a nawet piece i termy. Sklep umożliwia zakupy na raty w systemie Żagiel, płatność przelewem lub poprzez płatności elektroniczne. Darmowe prezenty, rabaty - prezenty do zakupów, 2% rabatu za przelew, rabaty dla stałych klientów. Strona przyjemna z prostym i przejrzystym interfejsem. Posiadamy samych najlepszych producentów. Zapraszamy!
 • Salon kominkowy - Maciej Żytkiewicz
  Salon kominkowy Kominki Warszawa Maciej Żytkiewicz zajmuje się budową i montażem kominkowych instalacji grzewczych. Specjalizujemy się z budowie kominków z systemem dystrybucji gorącego powietrza. Ważną częścią naszej oferty są kominki opalane gazem, które gwarantują wysoki komfort użytkowania.
 • Wkłady grzewcze
  Kominki grzewcze Kwline należą do najlepszych na rynku polskim. Zaawansowana technologia i nowoczesny design najlepiej charakteryzują wkłady kominkowe Kwline. Grzewcze wkłady kominkowe Kwline oznaczają się nowoczesną formą oraz piękną stylistyką, dlatego są one również doskonałą ozdobą każdego wnętrza.