Inne linki w tej kategorii
 • Centrum psychoterapii w Częstochowie
  Jakie są przesłanki do tego aby zgłosić się po pomoc do psychoterapeuty ? Przede wszystkim szeroko pojęta jakość życia, a przede wszystkim jej spadek związany z obniżonym samopoczuciem, z trudnościami natury psychicznej / emocjonalnej. Takie trudności mogą oznaczać zarówno trudności w trzymaniu trwałych relacji jak i stany depresyjne lub lękowe, nawet głęboka niechęć do życia i próby samobójcze lub zachowania autoagresywne takie jak samo-okaleczanie, objadanie się itp. Osoby, które mieszkają w pobliżu Częstochowy zapraszamy do centrum psychoterapii Mandala, które zapewnia profesjonalną opiekę w zakresie zdrowia psychicznego i trudności emocjonalnych.
 • Psycholog Poznań
  Poznańska Pracownia Psychoterapii to wyspecjalizowany zespół psychologów prowadzących psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Psychoterapeuci PPP pracują indywidualnie z osobami dorosłymi i młodzieżą, a także prowadzą terapię grupową, terapię par oraz treningi interpersonalne. W trakcie procesu terapeutycznego pomagają odtworzyć indywidualną historię, lepiej zrozumień siebie, swoje wewnętrzne pragnienia, potrzeby, lęki konflikty i przepracować je na drodze do nowej wewnętrznej jakości i zmiany.

  Każdy psycholog Pracowni posiada certyfikat respektowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, co gwarantuje wysoką jakość terapii.

  Siedziba Poznańskiej Pracowni Psychoterapii zlokalizowana jest w samym centrum Poznania i oferuje bardzo komfortowe warunki spotkań, w cichej, prywatnej atmosferze. Zapraszamy.
 • Gabinet Psychoterapii Poznań mgr Ewa Stasiewska
  Gabinet Psychoterapii Gestalt – oferuje profesjonalną pomoc osobom, które doświadczają różnego rodzaju lęków lub obniżenia nastroju; które właśnie przeżywają kryzys lub też zmagają się ze swoimi problemami od wielu lat. Pomoc uzyskają tu również osoby, które czują się źle a nie wiedzą dlaczego, i te, które szukają sensu w swoim życiu. Psychoterapia Gestalt jest relacją, dającą możliwość doświadczenia i głębszego zrozumienia swoich emocji i zachowań. Jest też źródłem odkrywania własnych zasobów , możliwości i odnajdywaniem swojego prawdziwego JA.
  Psychoterapia prowadzona jest przez doświadczoną psychoterapeutkę, posiadającą Certyfikat Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty.
 • Psychoterapia Wrocław - Grzegorz Kurowski
  psychoterapia wrocław, psychoterapeuta wrocław, psychoterapia psychodynamiczna wrocław, terapia wrocław,gabinet psychoterapii wrocław, psycholog Wrocław
 • Psychoterapia Warszawa
  Leczenie nerwicy i depresji oraz innych problemów psychologicznych oferuje gabinet psychoterapii Gestalt, który znajduje się w Warszawie. Na stronie można przeczytać o dostępnych formach pomocy. Jest również opis objaśniający co to jest psychoterapia Gestalt i podstrona o kwalifikacjach psychoterapeutów.
 • Psychoterapia depresji - Katowice
  W przypadku niektórych zaburzeń psychicznych, takich jak depresja przydatną i często efektywną metodą leczenia jest psychoterapia. Ta proponowana w gabinecie pomocy psychoterapeutycznej w Katowicach opiera się na założeniach teorii psychoanalitycznej. Konsekwencją tego jest to, że w trakcie psychoterapii podejmuje się próbę zbadania tego, czego osoba jest nieświadoma, a co obecne jest w jej życiu i może się ujawniać poprzez sposób w jaki tworzy relacje, wewnątrzpsychiczne trudności, które przeżywa. Oferta jest skierowana do osób dorosłych, również do par, które chciałyby zmian w swoim związku bądź też potrzebują pomocy w przezwyciężeniu aktualnego kryzysu.
 • Psychoterapia Lublin
  Psycholog specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej, terapii małżeństw oraz par oraz w konsultacjach psychologicznych. Psychoterapia może pomóc Państwu lepiej wykorzystywać swój potencjał, odnaleźć harmonię i pogodę ducha. Terapia dotyczy przestrzeni fizycznej, psychiki i interpersonalnej. Uzyskane spostrzeżenia pozwolą zrozumieć, co może być przyczyną trudności. Klienci potrzebują pomocy takiej jak psychoterapia z różnych powodów, takich jak lęk, przygnębienie, niepokój, zaburzenia psycho-seksualne, problemy emocjonalne czy w kontaktach międzyludzkich.