Inne linki w tej kategorii
 • Sklep stomatologiczny Poznań
  Profesjonalny Sklep stomatologiczny w Poznaniu z specjalistycznymi artykułami do higieny jamy ustnej szczoteczka-elektryczna.pl prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną w Poznaniu. W ofercie posiadamy różnorodny asortyment produktów takich jak szczoteczki elektryczne do zębów, szczoteczki soniczne, pasty do zębów, płukanki do płukania ust, irygatory wodne i sporo innych artykułów znanych marek takich jak Philips Sonicare, Listerine, Elmex, Meridol, Blanx, Braun Oral-B, Waterpik . Doświadczony personel i najwyższy standard obsługi konsumenta w połączeniu z konkurencyjnymi cenami powoduje, że podołamy wymaganiom również nadzwyczaj wymagających. [ <a href=&#8221;http://szczoteczka-elektryczna.pl&#8221;>Sklep stomatologiczny Poznań</a> ]
 • Stoły operacyjne
  Tbkmedical.pl to witryna WWW spółki TBK Medical Partner specjalizującej się sprzedażą wysokiej klasy sprzętu medycznego znanych producentów takich jak Hill-Rom i Insausti. Oferujemy: wózki reanimacyjne, fotele wielofunkcyjne, łóżka porodowe, stoły operacyjne, podkłady żelowe, meble modułowe jak również wiele innych funkcjonalnych urządzeń. Charakteryzuje nas ogromne doświadczenie w obsłudze rynku szpitalnego, współpracujemy ze szpitalami i prywatnymi gabinetami. Zapewniamy osobom chorym komfort.
 • diaMedica-profesjonalne ciśnieniomierze i elektrostymulatory
  DiaMedica - specjalistyczny sklep medyczny dla lekarzy i pacjentów. Oferujemy wysokiej klasy sprzęt medyczny po bardzo atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie i domowych użytkowników sprzętu medycznego. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, uznanymi przez lekarzy w kraju i zagranicą. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i świadectwa zgodności z wymaganiami.

  * Ciśnieniomierze dla lekarzy - polecamy bardzo dobre ciśnieniomierzez aneroidowe (zegarowe) firmy boso Bosh+Sohn, największego dostawcy ciśnieniomierzy wśród lekarzy na rynku niemieckim. Ciśnieniomierze Boso to produkty wysokiej jakości. Są odporne na urazy mechaniczne, a niektóre modele posiadają unikalny system przewodów koncentrycznych 2-w-1.
  Lekarze zaopatrujący się w naszym sklepie bardzo cenią sobie ciśnieniomierze aneroidowe firmy Accoson z Wielkiej Brytanii. Naszym hitem jest manomentr Greenlight 300 służący do kontroli kalibracji innych ciśnieniomierzy, chętnie kupowany przez palcówki działające w oparciu o certyfikat ISO 9001.
  W naszej ofercie znajduje się również ciśnieniomierze rtęciowe firmy Accoson.

  * Ciśnieniomierze domowe - w tej grupie produktów polecamy elektroniczne (automatyczne) aparaty do pomiaru ciśnienia krwi firmy Boso. Mają one bardzo dobre opinie wśród konsumentów, co zostało potwierdzone licznymi wyróżnieniami.

  * Elektrostymulatory - na rynku polskim jesteśmy wiodącym dostawcom sprzętu do elektrostymulacji TENS, newrwowo-mięśniowej i interferencyjnej. Są to przede wszystkim podręczne aparaty do użytku domowego, elektrody samoprzylepne (żelowe) oraz sondy dopochwowe i doodbytnicze.

  * Stetoskopy - posidamy bardzo szeroki wybór stetoskopów internistycznych, kardiologicznych oraz pediatrycznych firmy Spirit oraz Tytan. Stetoskopy Spirit znane są na całym świecie, a pod marką ADC stały się liderem na rynku amerykańskim.

  * Dla lekarzy oferujemy również podręczny sprzęt diagnostyczny do codziennych zastosowań: otoskopy, oftalmoskopy, latarki itp.

  * Użytkownikom domowym polecamy również sprzęt wellness do terapii ciepłem (poduszki elektryczne i rozgrzewające maty pod prześcieradło), elektroniczne wagi łazienkowe, sportowe monitory rytmu serca (pulsometry) i termometry elektroniczne na podczerwień.

  Zapraszamy.
 • Sklep stomatologiczny w Poznaniu
  Fachowy Sklep stomatologiczny Poznań z profesjonalnymi produktami do higieny jamy ustnej szczoteczka-elektryczna.pl prowadzi sprzedaż internetową jak również stacjonarną w Poznaniu. W ofercie posiadamy przeróżny wybór produktów takich jak szczoteczki z technologią soniczną, elektryczne szczoteczki do zębów, płyny do płukania ust, irygatory zębowe, pasty do zębów i sporo innych artykułów znanych firm takich jak Listerine, Waterpik, Blanx, Braun Oral-B, Meridol, Elmex, Philips Sonicare. Kompetentna kadra i najwyższy standard obsługi konsumenta w powiązaniu z niskimi cenami sprawia, że sprostamy wymaganiom też najbardziej wymagających.
 • Apteczki pierwszej pomocy | samochodowe | zakładowe | przemysłowe | szkolne
  Oferujemy szeroką gamę apteczek pierwszej pomocy. W naszej ofercie znajdziecie apteczki samochodowe, przemysłowe, szkolne oraz turystyczne. Również oferujemy wyposażenie apteczek pierwszej pomocy. Sprzedawane przez nas produkty są zgodne z normami DIN.
 • Allmed4d
  Każdy kto poszukuje profesjonalnej pracowni USG w Krakowie winien niezwłocznie zaznajomić się z propozycją przedłożoną na powyższej witrynie www. Ta oto strona internetowa jest w stu procentach przeznaczona pracowni USG Rafała Ufnalewskiego. Wszyscy zaciekawieni znajdą tu informacje na temat szczegółów niniejszej propozycji oraz informacje pozwalające dojść do Nas bez większych problemów. Powyższa pracownia USG proponuje swoim pacjentom najlepszą jakość usług a to dzięki wykwalifikowanemu personelowi który ma do dyspozycji sprzęt najwyższej światowej jakości. Zapraszamy do niezwłocznego zapoznania się z zasobami tej oto strony oraz do realnej wizyty w pracowni. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki cenowe a także usługi promocyjne.
 • Fantom - pomoce dydaktyczne
  Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej modele z zakresu anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto posiadamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne niemieckiej firmy FRASACO oraz wiele innych modeli i symulatorów znanych światowych marek. Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.