Inne linki w tej kategorii
  • Czyszczenie dywanów, kanap. Ekspresowo. Ankom.
    Czyszczenie Ekspresowo Karcherem wykładzin,dywanów,materacy,kanap,czyszczenie skór,pranie tapicerki samochodowej. Mamy młody i dynamiczny zespół .Używamy środków renomowanych na europejskim rynku firmy karcher i innych wiodących firm. Nasz atut to punktualność .Zabezpieczenie przed zabrudzeniem takimi jak wino,soki,woda itp. Odplamianie. Środki przeciwalergiczne. Możliwość renowacji materiału. Szybka i sprawna usługa na miejscu u klienta. Szybkie schnięcie. Dostępne terminy. Warszawa i okolice.
  • Pranie wykładzin Warszawa - doczysta.eu
    Przedstawiamy firmę Do CZystawiodącą firmę na rynku warszawskim w branży prania dywanów i czyszczenia wykładzin podłogowych. Niezbędna wiedza nabyta podczas setek godzin wykonywanych usług i sprzęt wiodących światowych marek pozwalają nam zaproponować usługi najwyższej jakości. Jeżeli zależy Ci na nienagannej czystości wykładzin w biurze czy lokalu to nie wahaj się zapoznaj się z naszymi usługami. Zaufaj nam, jak setki klientów i powierz pranie wykładzin podłogowych naszej firmie. Zapraszamy na naszą stronę internetową
  • Czyszczenie wykładzin i tapicerek
    Jesteśmy profesjonalną firmą działającą na terenie Krakowa i okolic , specjalizującą się w praniu dywanów i regeneracja tapicerki tapicerki meblowej. Karcher pozwala na dokładne usunięcie nagromadzonego brudu, kurzu, oraz zabicie większości roztoczy. Dzięki wąskiej specjalizacji , oraz stosowany przez nasza firmę profesjonalny proszek firmy KARCHER gwarantują niskie ceny! Wychodząc na przeciw naszym klientom, jako jedyni, proponujemy pranie 7 dni w tygodniu!