Inne linki w tej kategorii
 • COMPASS Usługi Informatyczne dla mikrofirm
  Usługi informatyczne dla mikrofirm w zakresie bezpieczeństwa, serwisu oprogramowania i sprzętu. Doradzamy przy wyborze sprzętu komputerowego dla mikrofirmy. Oferujemy pomoc przy wyborze, instalacji i konfiguracji oprogramowania do zarządzania mikrofirmą. Przygotowujemy publikacje elektroniczne takie jak: foldery reklamowe i katalogi produktów. Wykonujemy strony internetowe w technologii CMS.
 • hosting
  Hosting CBA.pl to idealny wybór dla początkującego, jak i zaawansowanego użytkownika. Dzięki przejrzystemu interfejsowi rejestracja domeny, sprawdzenie statystyk bądź rozszerzenie konta o konto email bądź przestrzeń dyskową jest bardzo proste. Mnogość opcji i możliwości personalizacji oferty z pewnością zadowoloną nawet najbardziej wymagających klientów. CBA.pl oferuje zarówno darmowy hosting, jak i płatne plany PRO - tani, lecz o znacznych możliwościach oraz VIP - dla klientów z największymi wymaganiami.
 • Programy na zamówienie
  Potrzebujesz program "uszyty na miarę" tylko dla Twojej branży lub organizacji ? Skontaktuj się z nami. Nasz zespół programistów zaprojektuje i wykona prostą aplikację lub złożony program dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań. Tworzymy programy dostępne zarówno przez przeglądarkę jak i instalowane na komputerze oraz aplikacje mobilne na platformy Android, Symbian i Apple iOS.
 • Usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych
  Usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych. Odzyskiwanie danych, zdjęć i filmów z dysków, kart pamięci SD,XD, DVD, pendrive, dyktafonów, aparatów fotograficznych. Kopie bezpieczeństwa, archiwizacja i przenoszenie danych. Systemy sieciowe, serwery, zdalny dostęp, usługi terminalowe. Oprogramowanie do systemów operacyjnych i oprogramowanie biurowe. Systemy sieciowe, takie jak Windows Server, SBS Server. Zarządzanie i obieg dokumentów, Program ELO Professional. Projektowanie stron na bazie Microsoft SharePoint. Stała obsługa i serwisowanie.
 • Porównywarka cen, darmowa, porównywarka, wyszukiwarka, agd, rtv, car audio, lodówki, telewizory
  Darmowa porównywarka cen, wyszukiwarka produktów, gdzie można znaleźć najtańsze produkty i a zarazem najlepszego i najbliższego w swojej okolicy sprzedawcę. Porównanie cen produktów sklepów internetowych, firm. wyszukiwarka sklepów i porównanie produktów.
 • Administracja serwerami
  Netfs jest firmą działającą w branży IT od 2009 roku skupioną głównie w dziedzinie zarządzania serwerami. Świadczymy usługi konsultingowe, wdrożeniowe oraz utrzymania serwerów. Wspieramy wszystkie popularne systemy operacyjne oraz wirtualizacje sprzętowe. Na co dzień wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania, systemy automatyzacji zadań czy monitorowania procesów. Serwery będące pod naszą opieką są całodobowo nadzorowane przed specjalistów. Zapraszamy do kontaktu!
 • Pozycjonowanie Kielce
  Kompleksowe usługi optymalizacji i pozycjonowania stron WWW. Internet do doskonały nośnik reklamy. Myśląc poważnie o swojej stronie internetowej nie wolno zapomnieć o jej promocji w Internecie. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych i najtańszych form reklamy. Gdy liczą się szybkie efekty profesjonalnie przygotowana reklama kontekstowa jest doskonałym uzupełnieniem pozycjonowani strony. Zapraszamy do naszej oferty.