Inne linki w tej kategorii
  • Izolacja pianką Toruń
    Zajmujemy się izolacjami termicznymi wszelkiego rodzaju powierzchni począwszy od dachów, stropów, podłóg, hal produkcyjnych, a skończywszy na rurach, kontenerach, silosach i wszystkiego, co wymaga skutecznej izolacji. Piana poliuretanowa jest najlepszą metodą ocieplania. Stosowana z powodzeniem na całym świecie. Sprawdź tylko na sprawdzone firmy, używające materiałów najwyższej jakości. Rzetelne, fachowe doradztwo oraz wysokiej jakości pianka, to znajdziecie w firmie Limakpianka.
  • Elewacje Śląsk
    Specjalizujemy się w wykonywaniu różnych rodzajów elewacji, w tym elewacji ocieplających oraz ozdobnych. Nasza firma dysponuje ekipą posiadającą wieloletnie doświadczenie, która zrealizuje powierzone zadania solidnie i oraz w terminie. Wykonujemy także inne prace wykończeniowe, zachęcając przy okazji do łączenia różnych drobnych prac remontowych w jeden duży remont kompleksowy - dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzi się sporo czasu i pieniędzy. Działamy na terenie całego Śląska. Zapraszamy do współpracy.
  • Ocieplanie celulozą Toruń
    Jeżeli chcesz poprawnie ocieplić swoją nieruchomość, zależy Ci na czasie i maksymalnej szczelności, to zgłoś się do nas! Ocieplanie przy użyciu natryskowych form to przyszłość Twojej inwestycji. Najdoskonalsze metody są już teraz na wyciągniecie ręki. Wiele zalet, bez wad i dobra cena, to elementy które opisują natrysk. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami. Firma Purizoler zaprasza na darmowy pomiar i wycenę inwestycji. Pracujemy na rynku kujawsko pomorskim, nie ma jednak problemu aby wykonać realizacje na innym obszarze kraju.