Inne linki w tej kategorii
 • TopPharm Consulting doradztwo farmaceutyczne
  Rejestracja leków, rejestracja wyrobów medycznych, rejestracja suplementów diety, rejestracja kosmetyków doradztwo farmaceutyczne, badania czytelności ulotki. Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji mający wieloletnie doświadczenie w rejestracji leków w Polsce i EU.
 • Gabinet neurologa i dermatologa Tychy
  Nasi specjaliści z dziedziny neurologi i dermatologi zapewnią państwu doskonałą obsługę w naszym gabinecie lekarskim na terenie Tychów. Nasz specjalista od chorób układu nerwowego zajmuje się między innymi schorzeniami kręgosłupa, prowadzeniem pacjentów po urazach i udarach mózgu, chorobach parkinsona czy ogólnym otępieniu. W przypadku odczucia zawrotów głowy, zaburzeń równowagi czy problemami ze snem także należy udać się to neurologa. Nasza poradnia dermatologiczna zajmuje się wszystkimi schorzeniami skórnymi.
 • Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaśmin s.c. został założony w 1997r. przez doświadczonych lekarzy: dr nauk medycznych Krzysztofa Minkowskiego i dr Katarzynę Święs. Usytuowany jest w pięknym kompleksie leśnym „uroczysko Czapków” w miejscowości Drożdżówka, na ogrodzonym terenie (5 ha), z dala od wielkich aglomeracji miejskich, godzinę drogi od centrum Warszawy.

  Oferujemy profesjonalną opiekę medyczną, rehabilitację i fizjoterapię w warunkach stacjonarnych, ambulatoryjnych a także w domu pacjenta. Doskonałe wyżywienie z uwzględnieniem diet i indywidualnych wymagań, psychologiczna terapia grupowa i indywidualna oraz terapia zajęciowa pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie pacjentów.

  Pacjentom oprócz opieki lekarskiej (np. interniści, psychiatrzy, neurolodzy, rehabilitanci) zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz bezpłatne badania medyczne.

  Proponujemy pobyt w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji jest świetlica z biblioteką w której prowadzimy terapię zajęciową. Zapewniamy również opiekę duszpasterską oraz pomoc socjalno prawną. Licznie rozmieszczone leśne ścieżki spacerowe wokół ośrodka, przystosowane są dla osób niepełnosprawnych a sosnowy las stwarza uzdrowiskowy mikroklimat.
 • Breast enlargement - ClinicForYou
  Powiększanie piersi (breast enlargement) jest w dzisiejszych czasach jedną z najczęstszych zabiegów chirurgii plastycznej. Wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i pacjentka zostaje w klinice na okres jednej doby.
  Zabieg obarczony jest niewielkim ryzykiem wystąpienia komplikacji.
  Firma ClinicForYou, poza powiększniem piersi, proponuje również szereg innych zabiegów zarówno z zakresu chirurgii plastycznej, jak i stomatologi oraz chirurgii oka.
 • Kosmetyki na rozstępy
  Liczne porady na temat skutecznej walki z rozstępami odnajdziesz w artykułach zawartych na stronie rozstepy-kosmetyki.pl. Informacje zawarte na stronie będą dla Ciebie źródłem inspiracji i skutecznie wesprą Cię w niełatwych momentach. Pożegnaj się już teraz z kompleksami i zacznij cieszyć się życiem.
 • blog pamiętnik borderlajna
  Blog o BPD (zaburzenia osobowości z pogranicza). Zapisuję na nim swoje wspomnienia i rejestruję codzienność osoby chorej. Borderline to ciężkie zaburzenie psychiczne, trudne do wyleczenia, za to bardzo często skutkujące samobójstwami. Chory często nie może znieść przytłaczającego bólu spowodowanego brakiem świadomości swoich preferencji, częstymi napadami złości, chronicznym poczuciem pustki i bezsensu. BPD częstokroć łączy się także z nałogami oraz zaburzeniami jadzenia.