Inne linki w tej kategorii
 • Ubezpieczenia, odszkodowania.
  Ubezpieczenia i dochodzenie odszkodowań; serwis edukacyjno-doradczy zawierający przydatne porady prawne. Ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, majątkowe i inne. Uzasadnienia wyroków w sporach o odszkodowanie, przesłanki do skutecznego dochodzenia odszkodowań.
 • Ranking Funduszy Emerytalnych
  Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE, Sprawdź aktualne notowania OFE 2009, Zapisz się do OFE teraz, nie czekaj na losowanie ZUS, Zapisy on-line, ING, Generali, AVIVA, PZU, Polsat. Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Sprawdź ranking i zmień swój otwarty fundusz emerytalny na lepszy. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę.
 • Ranking OFE 2010
  Przystąpienie do ofe (otwartego funduszu emerytalnego) jest obowiązkiem każdego pracującego obywatela Polski. Nawet jeśli samodzielnie nie wybierzemy funduszu to zostaniemy przydzieleni do jednego z nich. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest przeanalizowanie wyników finansowych każdego funduszu i wybranie tego odpowiedniego. Pomocą w tym zakresie służy nasza strona internetowa, zapraszamy.
 • Najtańsze ubezpieczenia OC i AC
  Serwis jest spisem najbardziej opłacalnych lokat bankowych. Najwięcej uwagi skupiono na oprocentowaniu. Ubezpieczenie OC jest prawem wymagane. Chroni ubezpieczonego przed negatywnymi skutkami wypadków. Jest obligatoryjne dla każdego pojazdu. Brak aktualnej polisy OC skutkuje sankcjami prawnymi. Każdy posiadacz auta chciałby nabyć najtańsze OC. Serwis porównuje najlepsze oferty ubezpieczycieli. Wierzymy, że nakierujemy na korzystne ubezpieczenie OC. Strona jest poradnikiem przydatnym przy wyborze ubezpieczenia komunikacyjnego. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z opisywanej strony.
 • Lokaty bankowe
  Strona o oszczędzaniu i inwestowaniu. Porady dotyczące wyboru lokat bankowych, kont oszczędnościowych oraz funduszy inwestycyjnych. Porównania, zestawienia i opinie. Najważniejsze pojęcia dotyczące oszczędzania i inwestowania. Najnowsze wiadomości z rynków finansowych.Przegląd najciekawszych produktów bankowych. Możliwość złożenia wniosku o założenie lokaty na stronie www.
 • Jak nie płacić ZUS
  Firma w kraju - ubezpieczenie w Anglii, możesz nie płacić ZUS nadal działając tylko w kraju. Zezwala na to prawo Uni Europejskiej. Oszczędzaj na emeryturę, wyższą emeryturę. Kiedy firma zatrudniona na podstawie umowy o pracę w UK prowadzi swoją działalność gospodarczą w kraju, podlegać będzie pod prawo tego państwa, na terytorium którego wykonuje pracę nakładczą, czyli terytorium brytyjskiego. Oszczędność na składkach ZUS w Anglii wynosi minimalnie: 841,51zł - 499zł = 342,51zł. Zapewniamy pełny dostęp do systemu rabatów i zniżek w składkach. Ponadto istnieje możliwość aby wcale nie płacić jeśli podamy innym osobom ten system i podpiszą one taką samą umowę. Zus nie musi być drogi, a Ty nie płać ZUS. Składka kosztuje jedynie 499zł, to o wiele mniej niż 841zł w Polskim ZUS. Dowiedz się więcej na stronie nieplaczus.eu
 • Porównanie lokat bankowych
  Serwis w swoich zasobach zawiera użyteczne informacje na temat najlepszych lokat bankowych. Ponadto w przejrzysty sposób porównano lokaty bankowe pod względem oprocentowania, a także innych warunków, które wpływają na opłacalność danego produktu bankowego.
 • Emerytury
  Świadczenia emerytalne to nadzwyczaj intrygujący temat zarówno dla osób jakie już niezadługo skończą swoje życie czysto zawodową jak i tych które dopiero co wkraczają na rynek. Jeżeli intrygują Państwa najnowsze dane odnoszące się do tego co zmienia się w emeryturach inwitujemy na poniższą witrynę internetową. Każdy znajdzie w tej okolicy dane dla siebie. Obecne tu artykuły dotyczą niemal każdej dziedziny scalonej z emeryturami, od konkretnych filarów do emerytur poświęcanych konkretnym grupom zawodowym. Wszelkich zaciekawionych inwitujemy do bezzwłocznego sprawdzenia tej oto strony i zaznajomienia się z wartościowymi treściami. Emerytury są naszą metodą na odpowiednią jesień życia dlatego lepiej trzymać rękę na pulsie. Nie czekaj więc tylko sprawdź dziś co oczekuje cię jutro.
 • Allianz Ubezpieczenia
  Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych oraz doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.
 • Fundusz polsat
  Na powyższej stronie znajdziesz informacje dotyczący otwartych funduszy emerytalnych. Głównie dotyczących OFE Polsat. Znajdziesz tutaj rankingi, notowania oraz prospekt emisyjny OFE Polsat. Na tej stronie masz również możliwość przystąpienia do otwartego funduszu emerytalnego on-line.