Inne linki w tej kategorii
 • Fundusz polsat
  Na powyższej stronie znajdziesz informacje dotyczący otwartych funduszy emerytalnych. Głównie dotyczących OFE Polsat. Znajdziesz tutaj rankingi, notowania oraz prospekt emisyjny OFE Polsat. Na tej stronie masz również możliwość przystąpienia do otwartego funduszu emerytalnego on-line.
 • Ranking Funduszy Emerytalnych
  Samodzielny i przemyślany wybór otwartego funduszu emerytalnego jest bardzo istotny dla naszej przyszłości. Fundusze emerytalne inwestują środki pieniężne pobrane z naszej wypłaty żeby móc wypłacać nam emeryturę. Jeśli nie wybierzemy ofe samodzielnie to ofe zostanie nam przydzielone w drodze losowania, nie jest to oczywiście dla nas rozwiązanie korzystne a więc warto zainteresować się wyborem odpowiedniego ofe. W tym celu zapraszam na naszą stronę gdzie znajdziesz wszelakie rankingi, notowania oraz porównania ofe. Zapraszam.
 • Protecta Bezpieczny Świat Finansów
  Protecta jest firmą zajmującą się profesjonalnym, długoterminowym doradztwem finansowym. Doradzamy zarówno osobą prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo finansowe oferując optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.
 • Jak nie płacić ZUS
  Firma w kraju - ubezpieczenie w Anglii, możesz nie płacić ZUS nadal działając tylko w kraju. Zezwala na to prawo Uni Europejskiej. Oszczędzaj na emeryturę, wyższą emeryturę. Kiedy firma zatrudniona na podstawie umowy o pracę w UK prowadzi swoją działalność gospodarczą w kraju, podlegać będzie pod prawo tego państwa, na terytorium którego wykonuje pracę nakładczą, czyli terytorium brytyjskiego. Oszczędność na składkach ZUS w Anglii wynosi minimalnie: 841,51zł - 499zł = 342,51zł. Zapewniamy pełny dostęp do systemu rabatów i zniżek w składkach. Ponadto istnieje możliwość aby wcale nie płacić jeśli podamy innym osobom ten system i podpiszą one taką samą umowę. Zus nie musi być drogi, a Ty nie płać ZUS. Składka kosztuje jedynie 499zł, to o wiele mniej niż 841zł w Polskim ZUS. Dowiedz się więcej na stronie nieplaczus.eu
 • OFE
  Na naszej stronie oferujemy możliwość porównania informacji, notowań oraz wyników finansowych otwartych funduszy emerytalnych. Zapewniamy również możliwość zmiany dotychczasowego ofe lub przystąpienie, jeśli jeszcze nie jesteśmy członkiem żadnego i podjęliśmy swoją pierwszą pracę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 • Ranking OFE 2010
  Przystąpienie do ofe (otwartego funduszu emerytalnego) jest obowiązkiem każdego pracującego obywatela Polski. Nawet jeśli samodzielnie nie wybierzemy funduszu to zostaniemy przydzieleni do jednego z nich. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest przeanalizowanie wyników finansowych każdego funduszu i wybranie tego odpowiedniego. Pomocą w tym zakresie służy nasza strona internetowa, zapraszamy.
 • Ranking Otwartych Funduszy Emerytalnych
  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkowe. Nie istnieje możliwość dla osoby pracującej nie posiadanie ofe. Jeśli nie dokonamy samodzielnego wyboru to fundusz emerytalny zostanie nam przydzielony, oczywiście nie wg gustu urzędnika tylko w drodze losowania. Losowanie ofe ma jeden podstawowy minus, nie biorą w nim udziału trzy największe ofe, co nie jest dla nas korzystne. Dlatego lepiej samodzielnie wybrać otwarty fundusz emerytalny, unikniemy wtedy niespodzianek. Do ofe możemy przystąpić na wiele sposobów, jednym z najprostszych i najbardziej komfortowych jest przystąpienie lub zmiana funduszu on-line. Możesz to zrobić na naszej stronie internetowej. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej.
 • zHnyRLjzGhYYwTvUEB
  tNFWrd <a href="http://tvgbgmmkefhw.com/">tvgbgmmkefhw</a>, [url=http://hfzuctlygzwr.com/]hfzuctlygzwr[/url], [link=http://dynzsdcbsfug.com/]dynzsdcbsfug[/link], http://eknexqansqdm.com/
 • Lokaty bankowe
  Strona o oszczędzaniu i inwestowaniu. Porady dotyczące wyboru lokat bankowych, kont oszczędnościowych oraz funduszy inwestycyjnych. Porównania, zestawienia i opinie. Najważniejsze pojęcia dotyczące oszczędzania i inwestowania. Najnowsze wiadomości z rynków finansowych.Przegląd najciekawszych produktów bankowych. Możliwość złożenia wniosku o założenie lokaty na stronie www.
 • Card Magic Tricks
  The Best Resources to learn free magic tricks using science and technologies.