Inne linki w tej kategorii
 • Oprogramowanie CRM Kraków Kamee
  Oprogramowanie crm buduje w przemyślany sposób o ustalonej strukturze bazę danych, która pozwala na przeprowadzenia wielu skutecznych kampanii marketingowo - sprzedażowych. Dedykowane oprogramowanie tworzone przez firmę Kamee z Krakowa jest zawsze w 100% dopasowane do potrzeb klientów co sprawia, że w bardzo usprawnia procesy zachodzące w firmach. Zakres funkcjonalności nie jest ograniczony do oprogramowanie crm. Może zawierać elementy ERP, BI, SCM, MES i innych. Zapraszamy na darmowe konsultacje. Kamee Kraków
 • Program do zarządzania salonem - BeautySalon24
  BeautySalon24 to w pełni profesjonalny program do obsługi salonu kosmetycznego, fryzjerskiego czy też gabinetu odnowy biologicznej. Aplikacja jest w stanie usprawnić pracę każdej osoby prowadzącej działalność w branży kosmetycznej. Oprogramowanie pozwala rzetelnie zająć się salonem pod względem marketingowym, organizacyjnym, a także promocyjnym.
  BeautySalon24 to program do salonu kosmetycznego, który jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, doskonale sprawdzając się zarówno w przypadku osób prowadzących niewielką działalność i zatrudniających kilka osób, jak również w przypadku właścicieli prężnie rozwijających się zakładów fryzjerskich czy ośrodków SPA (nawet tych posiadających wiele punktów na świecie), oczekujących profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu biznesu.
 • Tworzenie stron www, oprogramowanie dla firm Płock
  NETDATA to wyspecjalizowana i nowocześnie zorganizowana firma, świadcząca kompleksowe usługi informatyczne.
  Profil firmy:
  •Outsourcing IT - kompleksowe usługi informatyczne
  •Sprzedaż sprzętu komputerowego
  •Audyty legalności oprogramowania i bezpieczeństwa systemów IT
  •Projektowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych
  •Dostarczanie oprogramowania klasy ERP
  •Systemy bezpieczeństwa sprzętu i danych.
  •Monitoring i raportowanie
  •Sieci oraz Internet
  •Aplikacje B2B
  •System CMS (netCMS), tworzenie stron WWW
 • Forum Komputerowe
  Forum komputerowe z miłą ekipą oraz przyjaznym wyglądem. Specjalizuje się w szybkiej pomocy tym wszystkim którzy mają problem ze swoim komputerem. Masz problem z oprogramowaniem, hardware a może że sprawdzeniem loga ? Rozwiążemy go ! Masz problem? Szukasz rozwiązania? Nie chcesz wydawać pieniędzy na naprawę w serwisie? Zarejestruj się u nas a następnie napisz wątek, w którym dokładnie opiszesz swój problem. Nasi specjaliści w ekspresowym tempie napiszą Ci wszystkie wskazówki dotyczące rozwiązania Twojego problemu.
 • Biscomp.pl - portal z programami
  Portal Biscomp.pl funkcjonuje jako katalog darmowych aplikacji. Zebrane tu pliki stanowią kompletną bazę programów, które zapewniają najwyższą jakość pracy każdego dnia. Biscomp.pl udostępnia narzędzia z kategorii Internet, bezpieczeństwo, grafika, audio, wideo, firma, dom, narzędzia i mobile. W portalu dostępne są także gry komputerowe, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Pliki zebrane w serwisie posiadają opisy, które przybliżają najważniejsze funkcje. Dodatkowo, podano także dane techniczne plików instalacyjnych.
 • System transakcyjny dla brokerów ubezpieczeniowych
  EFSAL zajmuje się tworzeniem narzędzi wspierających pracę przedsiębiorstw branży ubezpieczeniowej, głównie brokerów ubezpieczeniowych.
  Wkładamy wiele pracy w to, aby nasze rozwiązania były zoptymalizowane i jak najlepiej wspierały czynności brokerskie na każdym etapie procesu, począwszy od momentu pozyskiwania klienta, poprzez polisowanie, rozliczenia, aż do obsługi szkodowej.
  Flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający na strukturyzację i automatyzację pracy brokera ubezpieczeniowego.
  Struktura systemu pozwala na indywidualne modyfikacje, tak aby jeszcze lepiej dopasować się do stale zmieniających się potrzeb oraz warunków rynkowych.
  System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.
 • Aplikacje mobilne
  Jesteśmy grupą programistów, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na różne systemy operacyjne. Nasz dorobek to kilkadziesiąt aplikacji, dla klientów z kraju i zagranicy. Nasze projekty są realizowane zarówno dla klientów indywidualnych jak i zastosowań komercyjnych. Wysoki poziom technologiczny naszych rozwiązań mobilnych możliwy jest dzięki naszym pracownikom, którzy z programowania uczynili swoją pasję.
 • Katalog aplikacji - e-Program.pl
  Portal e-Program.pl to przyjazny i przejrzysty serwis udostępniający darmowe, legalne i bezpieczne programy. Wszystkie aplikacje istniejące w bazie serwisu zostały podzielone na kilka dużych kategorii: Internet, bezpieczeństwo, audio, wideo, grafika, narzędzia, dom, firma, mobile. Do dyspozycji użytkowników oddano także dział z grami komputerowymi, wśród których znaleźć można wiele interesujących pozycji, a w tym Fife, CS, NFS, The Sims. Programy umieszczone w portalu e-Program.pl posiadają opis, który przybliża najważniejsze funkcje. Dodatkowo, przy każdej aplikacji umieszczono dane techniczne plików instalacyjnych. Baza plików na e-Program.pl stale się powiększa, dzięki czemu zwiększa się także oferta dla użytkowników serwisu. Specjalnie dla nich przygotowywane są także newsy ze świata software.
 • Program dla salonów
  NeoHair jest to oprogramowanie wspomagające zarządzanie salonem fryzjerskim, spa czy siłownią. Jego największa zaletą jest dostęp do programu online oraz esemesowy system powiadomień pozwala na wysyłanie za pomocą NeoHair powiadomień o wizycie, życzeń imieninowych, informacji o konkursach itp.