Inne linki w tej kategorii
 • Ranking Otwartych Funduszy Emerytalnych
  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkowe. Nie istnieje możliwość dla osoby pracującej nie posiadanie ofe. Jeśli nie dokonamy samodzielnego wyboru to fundusz emerytalny zostanie nam przydzielony, oczywiście nie wg gustu urzędnika tylko w drodze losowania. Losowanie ofe ma jeden podstawowy minus, nie biorą w nim udziału trzy największe ofe, co nie jest dla nas korzystne. Dlatego lepiej samodzielnie wybrać otwarty fundusz emerytalny, unikniemy wtedy niespodzianek. Do ofe możemy przystąpić na wiele sposobów, jednym z najprostszych i najbardziej komfortowych jest przystąpienie lub zmiana funduszu on-line. Możesz to zrobić na naszej stronie internetowej. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej.
 • OFE
  Na naszej stronie oferujemy możliwość porównania informacji, notowań oraz wyników finansowych otwartych funduszy emerytalnych. Zapewniamy również możliwość zmiany dotychczasowego ofe lub przystąpienie, jeśli jeszcze nie jesteśmy członkiem żadnego i podjęliśmy swoją pierwszą pracę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 • OFE Ranking
  Przystąp lub zmień otwarty fundusz emerytalny z nami! Na naszej stronie internetowej umożliwiamy bezpieczną procedurę zmiany i przystąpienia do ofe on-line. Jest to najwygodniejsza forma. Jeśli nie wybierzesz ofe samodzielnie to zostanie Ci on przydzielony odgórnie, co nie zawsze może być najlepszym rozwiązaniem. Zapraszam na naszą stronę internetową.
 • Ranking OFE
  Jeśli podjąłeś swoja pierwszą prace to koniecznie powinieneś wybrać otwarty fundusz emerytalny do którego chciałbyś należeć. Jeśli tego nie zrobisz to ofe zostanie Ci przydzielone odgórnie. Jest to niekorzystne gdyż z pewnością nie zostanie Ci przydzielony żaden z trzech największych ofe w Polsce. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rankingami ofe, notowaniami ofe, porównaniami ofe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko co potrzebujesz wiedzieć na temat funduszy emerytalnych.
 • Jak nie płacić ZUS
  Firma w kraju - ubezpieczenie w Anglii, możesz nie płacić ZUS nadal działając tylko w kraju. Zezwala na to prawo Uni Europejskiej. Oszczędzaj na emeryturę, wyższą emeryturę. Kiedy firma zatrudniona na podstawie umowy o pracę w UK prowadzi swoją działalność gospodarczą w kraju, podlegać będzie pod prawo tego państwa, na terytorium którego wykonuje pracę nakładczą, czyli terytorium brytyjskiego. Oszczędność na składkach ZUS w Anglii wynosi minimalnie: 841,51zł - 499zł = 342,51zł. Zapewniamy pełny dostęp do systemu rabatów i zniżek w składkach. Ponadto istnieje możliwość aby wcale nie płacić jeśli podamy innym osobom ten system i podpiszą one taką samą umowę. Zus nie musi być drogi, a Ty nie płać ZUS. Składka kosztuje jedynie 499zł, to o wiele mniej niż 841zł w Polskim ZUS. Dowiedz się więcej na stronie nieplaczus.eu
 • Allianz Ubezpieczenia
  Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych oraz doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.
 • Protecta Bezpieczny Świat Finansów
  Protecta jest firmą zajmującą się profesjonalnym, długoterminowym doradztwem finansowym. Doradzamy zarówno osobą prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo finansowe oferując optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.
 • Card Magic Tricks
  The Best Resources to learn free magic tricks using science and technologies.
 • Ranking Funduszy Emerytalnych
  Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE, Sprawdź aktualne notowania OFE 2009, Zapisz się do OFE teraz, nie czekaj na losowanie ZUS, Zapisy on-line, ING, Generali, AVIVA, PZU, Polsat. Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Sprawdź ranking i zmień swój otwarty fundusz emerytalny na lepszy. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę.