Inne linki w tej kategorii
  • Fleetcorp.pl
    Wypożyczalnia samochodowa Fleet Corp oferuje każdemu ze swoich klientów wynajem tani, na atrakcyjnych warunkach i przez 24h na dobę. To tutaj możesz otrzymać kompleksową i profesjonalną obsługę – samochód nowoczesny i z pełnym pakietem ubezpieczeń, dopasowany do twoich potrzeb i z opcją wypożyczania niezbędnych akcesoriów. Fleet Corp to wypożyczalnia działająca w trzech punktach w Warszawie oraz w Modlinie – zadzwoń już teraz lub wykonaj rezerwację online, żeby odebrać swój samochód. Sprawdź ceny i pełną oferty na stronie internetowej. Wybierz Fleet Corp i podróżuj tanio i bez limitu kilometrów!
  • VipCar Kraków- wynajem samochodu
    Wynajem aut na śluby, studniówki, zaręczyny, przejażdżki, chrzciny, przyjęcia, spotkania, wieczory kawalerskie i panieńskie , a dodatkowo inne zamówienia. Transport do ślubu to więcej niż zwykła przejażdżka. Jestem doświadczonym kierowcą i dobrze znam topografię Krakowa i województwa małopolskiego. Transport do ślubu czy wynajem auta na studniówkę to nie tylko zwykłe zlecenie. Swoją pracę traktuję serio - w każdym calu staram się być profesjonalistą. Wysoka kultura osobista, dyskrecja i wygoda przejazdu gwarantowane! Posługuję się także językiem angielskim w stopniu komunikatywnym dlatego oferuję transport z lotniska obcokrajowcom. O poziomie satysfakcji moich kontrahentów ma możliwość świadczyć fakt, iż spora większość współpracuje ze mną regularnie. Zapraszam. Świętego Tomasza 11, 31-018 Kraków, tel 500353305, Pozwól sobie na prywatną limuzynę z kierowcą!
  • wynajem aut katowice
    Interesując się tematem związanym z wynajmem aut Katowice, warto jest naszym zdaniem zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Speed-Car, która od wielu lat zajmuje się wynajmowaniem aut na terenie województwa śląskiego. Wyciągając wnioski ze swojej wieloletniej działalności, wynajem aut w firmie Speed-Car został maksymalnie uproszczony, dając tym samym swoim klientom wszystkie udogodnienia, bez konieczności podnoszenia cen wynajmu. Wynajmując auto w naszej firmie, otrzymujesz wybrany samochód bez żadnych dodatkowych opłat takich jak np. limity kilometrów i dopłaty stosowane przez konkurujące z nami firmy. Podczas rezerwacji musicie podać miejsce sugerowanego odbioru samochodu. Pracownik naszej firmy dostarczy Wam wynajmowane auto w ustalone miejsce również bez konieczności ponoszenia przez Was dodatkowych opłat za dojazd. wynajem aut to nasza pasja, dlatego klient jest dla nas najważniejszy.