Inne linki w tej kategorii
 • Internetowy Sklep Budowlany MazBud
  Sprytni kupują taniej Szanowny Kliencie! Zapraszamy Cię do zapoznania się z cenami w naszym Internetowym Sklepie Budowlanym. Znajdziesz u nas tanie materiały budowlane. Nasz Internetowy Sklep Budowlany jest nieustannie rozbudowywany. Niskie ceny materiałów budowlanych oraz duży ich wybór to nasz Internetowy Sklep Budowlany MazBud!!! Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygurowane gusta, ponieważ w naszym, bogatym asortymencie posiadamy także najlepsze marki! Stawiamy ogromny nacisk na zadowolenie klienta, szybką realizacje zamówień oraz jak najniższe ceny!
 • Elewacje stalowe - Kasetony elewacyjne - E.S. Maciej Dąbrowski
  Firma E.S. Maciej Dąbrowski produkuje kasetony elewacyjne oraz pawilony handlowe, kioski handlowe i kontenery handlowe. Wykonuje także elewacje stalowe wysokiej jakości. W ofercie posiada także materiały do budowy ścian: panele metalowe i elewacyjne.
 • Materiały budowlane
  Rosnące zapotrzebowanie na materiały budowlane jest wynikiem gwałtownego rozwoju m.in. budownictwa mieszkaniowego w naszym kraju. Budujemy coraz więcej domów, coraz częściej też sięgamy po nowoczesne technologie budowlane wypierające tradycyjne materiały budowlane z rynku. Nadal jednak decydującym kryterium przy wyborze są ceny materiałów budowlanych. Zanim przystąpimy do budowy domu zapoznajemy się z dokumentacją projektu i na jej podstawie opracowujemy szczegółowy kosztorys budowy domu gdzie szczególnie ważną pozycję zajmują szacunkowe koszty zakupu materiałów budowlanych i wykończeniowych. Koszt zakupu materiałów budowlanych jest o tyle istotny, że w zalezności od dostawcy różnice w cenie moga dochodzić nawet do kilkunastu procent. Przy wydatku rzędu kilkudziesięciu czy kilkuset tysięcy złotych może to być znacząca kwota, którą oszczędzając bez problemu wykorzystamy na inne potrzeby. Właśnie z myślą o budujących własny dom i remotujących mieszkanie powstała wyszukiwarka i porównywarka cen materiałów budowlanych TaniaChata.pl. W serwisie prezentowane sa produkty budowlane, remontowe i wykończeniowe dostępne w sklepach internetowych oraz u producentów i dystrybutorów w całej Polsce. Dzieki temu każdy budowniczy może w łatwy i prosty sposób wyszukać dostawcę materiałów budowlanych ze swojego regionu i wybrać tego który zaoferuje najlepsze ceny. Dzieki temu budowa będzie jeszcze tańsza i szybsza.
 • EKOPOL - Oczyszczalnie Ścieków Ekologiczne
  Firma Ekopol, jest Polskim liderem wśród producentów oczyszczalni ścieków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oczyszczalnie biologiczne, ekologiczne, zbiorniki bezodpływowe - szamba. Odbiorcami naszych produktów są Firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Zajmujemy się produkcją, montażem , serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Na nasze produkty udzielamy 10 letniej gwarancji, również przy samodzielnym montażu. Posiadamy wszelkie niezbędne atesty, certyfikaty oraz aprobaty techniczne. Dzięki długoletniemu doświadczeniu - ponad 20 lat na rynku, nasze produkty posiadają sprawdzone i niezawodne rozwiązania technologiczne. Nasza sieć sprzedaży obejmuje całą Polskę. Transport do wybranego miejsca w kraju GRATIS. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
  Serdecznie Zapraszamy.
 • Laboratorium Budowlane Szczecin - BETOTEST POLSKA Sp. z o.o. - Geotechnika
  Laboratorium budowlane i drogowe, badania betonu na wytwórniach i budowach, badania geotechniczne, badania kruszyw budowlanych, Badania betonu, badanie betonu, Badania konstrukcji, Laboratorium, Laboratorium budowlane, Beton, Cement, Zaprawa, Kruszywa, Geotechnika, Opinie techniczne, Badania kruszyw, Badania gruntów, Badania materiałów budowlanych, Materiały budowlane, Laboratorium materiałów budowlanych, Ekspertyzy techniczne, Badania składników betonu, Diagnostyka i ekspertyzy konstrukcji budowlanych, Projektowanie recept mieszanki betonowej, zachodniopomorskie, barg, badania, świadectwa Energetyczne, świadectwa Energetyczne
 • Gzymsy i listwy dekoracyjne WMB Producent Sztukaterii
  W WMB znajdziesz 30 gotowych zestawów sztukaterii do dekoracji okien i drzwi. W ofercie posiadamy łącznie kilkaset wzorów gzymsów, listew i profili elewacyjnych, oraz bonie narożne. Sztukateria elewacyjna, sztukateria wewnętrzna NMC, poliuretanowa i styropianowa. Listwy sufitowe i przypodłogowe.
 • Piaskowiec kamień murowy elewacyjny dekoracyjny
  FHU Kamieniarstwo Pawlik to firma założona od 2001 roku . Od tego czasu prowadzimy szybkie działania w produkcji kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim rodzinnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień elewacyjny oraz kominki. Do wytwarzania tych wyrobów używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to kopiemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zawodzie w powiecie radomszczańskim . Kopalnia piaskowca Chełmska Góra II to miejsca w których kopiemy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień elewacyjny dostarczamy do krajów europy zachodniej jak i krajów wschodniej europy. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego są płytki elewacyjne o nazwie mur warstwowy . Inne wzory które tworzymy również cieszą się dużym uznaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Również spore zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i portalowe z piaskowca kredowego . Obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych. Kominki wyposażamy o kamień elewacyjny oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Kamień elewacyjny standardowo ładujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie. Piaskowiec w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie koło miejscowości Niedośpielin lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy produkujemy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca.
 • Korek
  Poszukujesz materiału wykończeniowego jedynego i niepowtarzalnego? Zapraszamy do zapoznania się z oferta korka pod różnymi postaciami i wykonaniami.
 • Sprzęt budowlany Ostrów Wlkp
  Nasza firma działa na rynku budowlanym już od 1993 roku. Od tego czasu zgromadziliśmy ogromne doświadczenie, które stanowi gwarancję usług na najwyższym poziomie. Realizujemy prace budowlane różnego rodzaju: wykopy szeroko i wąskoprzestrzenne, nasypy, makroniwelacje terenu, odhumuowywanie, rekultywacja terenu, stabilizacja podłoża, roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe. Posiadamy bardzo bogaty i zróżnicowany park maszynowy przystosowany do wykonywania szeregu zadań w branży budowlanej.
 • maximarket.pl
  Internetowy market poleca narzędzia ręczne, elektronarzędzia, artykuły ogrodnicze, maszyny budowlane, artykuły elektroinstalacyjne, oprawy oświetleniowe, źródła światła, klamki, zamki oraz inne okucia budowlane. Kompleksowo obsługujemy klientów detalicznych, hurtowych, firmy, instytucje rządowe oraz osoby prywatne. Zapraszamy do współpracy.