Inne linki w tej kategorii
  • Zdjęcia ślubne Warszawa
    Usługi, jakie oferujemy wam to tylko i wyłącznie filmowanie i fotografowanie wesel oraz ślubów. Podczas naszej codziennej pracy posługujemy się tylko sprzętem z najwyższej półki. Idmultimedia to także profesjonalne usługi dla firm i instytucji związanych z konferencjami, sympozjami, wyjazdami integracyjnymi oraz innymi tego typu wydarzeniami. Zapraszamy serdeczne do kooperacji, zachęcamy do skorzystania z działu kontakt na naszej witrynie.
  • folia pcv do budowy oczek wodnych i zbiorników retencyjnych
    Najtańsza na rynku folia PCV do budowy zbiorników wodnych na dowolny wymiar. Zgrzewanie folii. Już 10zł/m2 folii grubości 1mm. Proponujemy Państwu wysokiej jakości folię PCV do budowy wszelkiego rodzaju zbiorników wodnych, np.: oczka wodne, stawy, zbiorniki p.poż, itp.
  • Folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne - Artfoll
    Szukasz profesjonalnej firmy zajmujące się oklejaniem szyb ? Właśnie znalazłeś - to Artfoll. Oferujemy folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne. Co daje taka folia? Pozwala obniżyć temperaturę w pomieszczeniu co za tym idzie zmniejszyć koszta klimatyzacji latem i ogrzewania zimą. Dodatkowo redukują refleksy świetlne i eliminują szkodliwe promieniowanie UV. To tylko część z naszej oferty. Posiadamy również folie innego rodzaju. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę w celu zapoznania się z naszą ofertą.