Inne linki w tej kategorii
 • Startupy
  Startupy to pochodzące z języka angielskiego słowo oznaczające nowe projekty działające w internecie. Startupy można podzielić na przedsięwzięcia bazujące na popycie na treści oraz przedsięwzięcia oparte na różnorodnych usługach. Wiele z takich startupów, to nowe inicjatywy wspierane przez fundusze venture capital. Okres inkubacji startupów wynosi od kilkunastu tygodni do roku. Startupy to dzieła młodych biznesmanów. W istocie jedynie 1/10 projektów sprawdza się na rynku. Gdy jednak startup się sprawdzi, najczęściej wiąże się z ogromnym zyskiem i możliwością atrakcyjnej sprzedaży przedsięwzięcia funduszom zagranicznym. Niezwykle istotna dla funcjonowania startupu jest kwestia promocji startupów. Planowanie puli środków na promocję wymaga dużych zdolności i myślenia kreatywnego, i analitycznego. Promocjastartupow.pl to blog właścicielki agencji Alec's Red House. Wpisy z bloga Promocjastartupow.pl dotyczą różnych form promocji startupów.
 • Figury Lody Reklamowe
  Figury reklamowe lodów bardzo dobrze reklamują branżę lodziarską, jest to nieodzowny element każdej budki z lodami, lodziarni lub restauracji. Oferujemy figury lodów w rozmiarach od 150cm do 250cm. Od 18 lat zajmujemy się figurami reklamowymi, jesteśmy producentem figur reklamowych oraz sprzedawcą figurek dla reklamy. Makiety reklamowe to wykonane z laminatu lub odlewu makiety 3D, imitują one idealnie, postać, zwierzę, lub produkt gastronomiczny. Makiety reklamowe którymi handlujemy są to wysokiej jakości makiety produkowane tylko w Polsce. Nasze makiety reklamowe mają rozmiary od 30cm do 250cm lub większe np. dinozaury. Oferujemy gotowe formy makiet, można je wykonać na szybko, posiadamy jednak możliwość wykonania nowych form, nowych modeli figur. Do wykoania form potrzebne są projekty graficzne w dobrej jakość według których możliwe jest wykonanie modelu, potem formy i gotowego produktu jakim jest figura reklamowa. Najlepszą formą reklamy jest przyciągnięcie klienta czymś niezwykłym, wielkim lub niepowtarzalnym, takie właśnie są figury reklamowe.
 • Lepsza agencja reklamowa
  Lepsza agencja reklamowa - zajmujemy się reklamą w pełnym zakresie. Co to oznacza? Posiadamy zespół profesjonalistów z zakresu tworzenia stron internetowych, spotów telewizyjnych, marketingu. Wszystko to pozwala nam na stworzenie kompletnych kampanii reklamowych bez podzlecania innym firmą. Tworząc kampanie zrobimy dla Ciebie analizy rynkowe. Dzięki temu Twój produkt nie trafi do przypadkowego Klienta. Kampania będzie optymalna pod każdym względem.
 • Reklama Opole
  Młoda i dynamiczna firma marketingowa. Zajmujemy się każdym rodzajem reklamy. Zaczynając od bannerów przechodząc poprzez ulotki a kończąc na wortalach www. Jeżeli mieszkasz w okolicy Opola lub w Opolu to nie czekaj jedynie skontaktuj się z nami. The logo - z nami osiągniesz sukces.
 • Banery, ulotki, wizytówki - Art Design - tanie reklamy - Grudziądz
  Wizytówki, ulotki, banery - druk, projektowanie; miejsca reklamowe. Poligrafia - plakaty, kalendarze, foldery; reklama zewnętrzna - tablice, banery, oklejanie witryn i samochodów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i zapoznania się z naszą szczegółową oferta. Art Design - tanie reklamy - Grudziądz