Inne linki w tej kategorii
 • Perfect Gym - dobra siłownia i fitness Kraków
  Idealne miejsce dla wszystkich, pragnących dbać o zdrowie, piękna sylwetkę i kondycję! Klub to obiekt o łącznej powierzchni ok. 2000 m2. Posiada 3 sale fitness (tu ponad 80 godz. tygodniowo), 2 osobne strefy siłowni (strefa wolnych ciężarów i strefa z maszynami) oraz dużą strefę cardio połączona ze strefą stretchingu. W ofercie Perfect Gym znajdują się zajęcia fitness: TBC, ABT, PUMP, Aktywny Senior, Pilates i inne, zajęcia taneczne m.in.: ZUMBA, BOKWA, Dancehall, Latino oraz prowadzimy zajęcia tańca na rurze Pole Dance - nowość w Krakowie! To również miejsce dla osób lubiących zajęcia sztuk walki: MMA prowadzone przez m.in. przez Tomka Drwala, Kick boxing oraz Sambo i Muay Thai! Klub posiada ponadto strefę relaksu w cenie karnetu do dyspozycji klubowiczów i darmową kawiarnię! Zapraszamy do rejestracji na stronie i odbioru darmowych wejściówek.
 • MARANO-SUPLE.PL -odżywki i suplementy diety
  Sprzedaż suplementów diety oraz odżywek. Firma znajduje się przy drodze 571 k/Pułtuska i około 50 km na północ od Warszawy.
  Sprzedaż wysyłkowa na terenie całego kraju.
 • Joga Kraków Śródmieście, Nowa Huta - Pracownia Jogi Macieja Wieloboba - Szkoła jogi w Krakowie
  Pracownia Jogi Macieja Wieloboba - vinyasa joga Kraków Śródmieście i Nowa Huta - regularne zajęcia jogi w Krakowie, warsztaty stacjonarne i wyjazdowe oraz seminaria, wykłady i medytacje. Niewielkie, maksymalnie kilkunastoosobowe grupy, indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć.
 • FABRYKA - zumba fitness, twój trener i dietetyk
  FABRYKA to profesjonalnie wyposażona siłownia, klub fitness, sklep z suplementami diety i odżywkami dla sportowców w Tomaszowie Lubelskim. Fabryka to siłownia i fitness, w którym panuje luźna i przyjazna atmosfera, staramy się aby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo niezależnie od wieku i płci
 • Abhaya - szkoła jogi we Wrocławiu, hatha joga wg Iyengara, astanga vinyasa joga.
  Ashtanga Vinyasa Joga - jest energiczną postacią jogi, skupiająca uwagę na vinyasach, czyli ruchu zharmonizowanym z oddechem. Zajęcia obejmują w swoim zakresie naukę zasadniczej sekwencji dla ashtanga jogi: powitania słońca A i B, konsekwentnie wdrażając asany stojące i siedzące. Podczas ćwiczeń uwagę kieruje się na swobodę przejść między asanami oraz miarowy, energetyzujący oddech. Zajęcia są prowadzone w energicznym tempie. W obecnym świecie zachodnim joga jest szeroko stosowana głównie za sprawą jej faktycznych wartości dla zdrowia: kręgosłupa, systemu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. Wskutek wykonywania określonych pozycji (asan) ciało się wzmacnia i uelastycznia. Joga to wywodząca się z Indii umiejętność zajmująca się współzależnościami między duchem, umysłem i ciałem. Podczas nauki jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę dwoma różnymi podejściami: hatha joga wg Iyengara oraz ashtanga vinyasa joga według przekazu Pattabhi Jois'a. Możesz dołączyć na kursy dla początkujących i zaawansowanych. Praktyka jogi odtwarza stabilność mięśni, intensyfikuje oddech i czyni go subtelnym, usuwa zmęczenie i kojąco wpływa na nerwy, co w efekcie uspokaja umysł. U podstaw jogi indyjskiej leży przeświadczenie, że podróż ku harmonii zaczyna się od ciała i umysłu. doskonaląc ciało i umysł, wyczula się odczuwanie oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Hatha Joga - jedna z najbardziej popularnych na zachodzie praktyk jogi indyjskiej, oparta głównie na pozycjach ciała zwanych asanami a także na kontroli oddechu. Ćwiczenie ukierunkowane są na ćwiczenie zasadniczych asan oraz korzystanie z przyrządów do jogi. Nauka odbywa się spokojnym tempem, kierujemy tu uwagę na staranne praktykowanie asan.
 • Maciej Wielobób - nauczyciel jogi i autor
  Maciej Wielobób - nauczyciel jogi, specjalista terapii jogą, trener nauczycieli jogi, autor - strona www. Na stronie znajdują się następujące treści:
  - sylwetka Macieja (informacja biograficzna), galeria zdjęć,
  - relacje z warsztatów, referencje i opinie uczestników zajęć i warsztatów,
  - informacje o zajęciach, seminariach, warsztatach i wakacjach z jogą,
  - informacja o kursie nauczycielskim,
  - blog, newsletter, dane kontaktowe (telefon, mail, gg, skype, formularz kontaktowy).