Inne linki w tej kategorii
  • Porównanie oprocentowania lokat bankowych
    Serwis jest spisem najbardziej opłacalnych lokat bankowych. Strona profesjonalnie pokazuje oferowane wysokości oprocentowania poszczególnych depozytów. Ponadto wskazano również lokaty, które są mało korzystne. Serwis kierowany jest dla osób posiadających wolną gotówkę. Jesteśmy przekonani, że portal pomoże znaleźć najlepszą ofertę. Oszczędzanie w okresie spowolnienia gospodarczego staje się coraz bardziej popularne. Depozyt bankowy bardzo dobrze nadaje się do oszczędzania. Z nami Twoje pieniądze będą zarabiały na siebie. Opłaca się zajrzeć na opisywany serwis.
  • Własny biznes
    Najlepsze praktyki firm i porady doświadczonych ludzi sukcesu. Wywiady ze znanymi ludźmi biznesu. Blog wideo Michała Sobczyka. Innowacyjne start-upy z branż zaawansowanych technologicznie. Strategie zwyciężania. Rozmowy o tematyce ekonomicznej. Promowanie aktywności i umiejętności przywódczych. Aktualizacja wpisów następuje zwykle dwa razy w tygodniu. Nowe firmy, które zmienią świat. Spółki giełdowe z GPW i New Connect.
  • Fundusze
    Prawie każdy inwestor musi wiedzieć co nieco na temat nie tylko funduszy inwestycyjnych, ale i mechanizmów nimi rządzących. Ludzie mają doświadczenie w pakowaniu pieniędzy w funduszach inwestycyjnych.Najpierw jednak zadecyduj, na jaki cel i ile lat postanawiasz oszczędzać. Uważnie zapoznaj się ofertę funduszy i dokonaj wyboru. Przy danym typie funduszu będziesz wiedzieć, jaki jest jego sugerowany horyzont inwestycyjny. Pieniądze możesz wpłacać bezpośrednio na konto funduszu lub planu, na podane aktualne numery kont z własnego konta bankowego.