Inne linki w tej kategorii
 • Notariusz Łódź - Kancelaria Notarialna R.Jabłoński
  Kancelaria notarialna R.Jabłoński K.Borten działa na rynku usług notarialnych od 30 lat. Wykonuje czynności notarialne. Sporządza akty notarialne przy zakupie mieszkania. U notariusza sporządzisz testament notarialny, uzyskasz poświadczenie dziedziczenia, podpiszesz intercyzę czyli umowę małżeńską majątkową. Notariusz sporządzi dla ciebie umowę darowizny.
 • Tani Notariusz Warszawa: Kancelaria Notarialna
  Notariusz Szymon Krzyszczuk prowadzi Kancelarię Notarialną w Śródmieściu Warszawy – przy ulicy Mokotowskiej 60 lok. 24 w pobliżu Placu Trzech Krzyży wraz z uprawnieniami tłumacza przysięgłego języka angielskiego.

  W Kancelarii jak również na naszej stronie internetowej uzyskają Państwo wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, cennik czyli wysokości taksy notarialnej, jak również wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu.

  Tani, dobry i kompetentny notariusz to prawdziwy skarb przy załatwianiu złożonych ale też i prostych czynności notarialnych (testament, spadek, pełnomocnictwo, protokoły zgromadzenia wspólników i walnych zgromadzeń akcjonariuszy, protesty weksli i czeków, sprzedaż nieruchomości, umowy deweloperskie, zgoda na wyjazd dziecka za granicę, sporządzanie umów spółek).
 • Notariusz Wrocław - kancelaria notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu
  Notariusz to jednostka zaufania publicznego. Czynności zdziałane przez notariusza mają profil dokumentu urzędowego.
  Kancelaria notarialna notariusz Małgorzaty Szyszko mieści się w sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Zgodnie z ustawą Prawo o notariacie notariusz Wrocław świadczy wypunktowane w ustawie czynności notarialne.
  Kancelaria aktywna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.
  Czynności notarialne robione są przez notariusz Małgorzatę Szyszko po uprzednim kontakcie zainteresowanych stron bezpośrednio z notariuszem lub pracownikami Kancelarii.
  Dzięki notariuszowi możliwe jest: przygotowywanie wypisów, duplikatów, wypisów i wyciągów z dokumentów, robienie protokołów dziedziczenia i aktów zaświadczenia dziedziczenia.
  Po wręczeniu wymaganych do czynności notarialnej dokumentów, rejent dokonuje analizy ich poprawności i przystępuje do czynności notarialnych.
  Korzystając z pomocy notariusza możesz np. sporządzić akt notarialny, wykonać poświadczenie, spisać protokół, sporządzić protest lub weksel.
  Kontakt: ul. Bałuckiego 4/2, 50-034 Wrocław, tel. 071 7967955, 071 7967956
  Za czynności notarialne notariusz skasuje honorarium zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej, niemniej jednak wszystkie informacje dotyczące czynności notarialnych są udzielane przez notariusza bezpłatnie.
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Aneta Szkutnik Warszawa
  Kancelaria Notarialna-Aneta Szkutnik Notariusz Warszawa Śródmieście Al Solidarności 71 lok nr 4, telf:22-622 44 88,Notariusz Warszawa Centrum Kancelaria oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych
 • Notariusz w Krakowie: Akty notarialne, dziedziczenie, testamenty
  NotariuszwKrakowie.eu to internetowy serwis informacyjny na temat usług notarialnych oraz zagadnień prawnych związanych z dziedziczeniem, testamentem, aktem notarialnym, testamentami, cennikiem i innymi czynnościami notarialnymi. Misją strony jest zwiększanie świadomości prawnej obywateli a jest ona nadal niewielka a nieznajomość prawa i swoich praw prowadzi często do poważnych i nieodwracalnych skutków.
 • Notariusz Radomsko
  Strona kancelarii notarialnej w Radomsku należącej do notariusza Konrada Skury. Notariusz sporządza akty notarialne (sprzedaże, darowizny, zniesienia współwłasności, działy spadku), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza kserokopie dokumentów za zgodność z oryginałem. Kancelaria notarialna mieści się w centrum Radomska.
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Aneta Szkutnik Warszawa
  Kancelaria Notarialna-Aneta Szkutnik Notariusz Warszawa Śródmieście Al. Solidarnoś›ci 71 lok nr 4, tel/fax: (22) 622 44 88, Notariusz Warszawa Centrum.
  Kancelaria oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych.