Inne linki w tej kategorii
 • Faktoring odwrotny pełny
  Rodzaje faktoringu niezbędnego do poprawy płynności finansowej firmy i uniezależnienia się od nierzetelnych płatników i dłużników nie płacących za zobowiązania i faktury w odpowiednim czasie. Na stronie http://faktoring-odwrotny-pelny.pl znajdziecie państwo odpowiedzi na pytania gdzie skorzystać z usług faktoringu oraz na jakich warunkach może zostać udzielony faktoring pełny i niepełny, zapraszamy.
 • Promocja startupów
  Czy warto reklamować startupy na Facebooku? Jak zorganizować promocję startupu, by nie utonąć w kosztach? Startupami nazywamy najnowsze projekty w internecie rozpoczęte przez hobbystów często jeszcze na studiach. Jedną z metod zdobywania środków na realizację projektów sturtupowych jest korzystanie ze wsparcia finansowego inwestorów, (najczęściej osób, które kiedyś odniosły sukces w branży internetowej). Startupy cechują najczęściej małe koszty założenia projektu, spore ryzyko związane z zainwestowanymi środkami i często niezwykle wysoki zwrot z inwestycji. Promocjastartupow.pl to blog prowadzony przez pracowników krakowskiej agencji marketingowej Alec's Red House. Teksty które ukazują się na łamach Promocjastartupow.pl prezentują zagadnienia dotyczące projektowania, prowadzenia i promocji startupów. Na blogu przez start-upy należy rozumieć młode przedsięwzięcia w internecie. Przedsięwzięcia takie stanowią zarówno dopiero zaplanowane projekty, jak również startupy które na rynku są obecne od jakiegoś czasu. Promocja startupów to niezwykle trudny temat.
 • Due Diligence
  Due diligence na rynku fuzji i przejęć to szeroka analiza przedsiębiorstwa, której celem jest ocena ryzyka inwestycji, stopnia przygotowania podmiotu do przejęcia oraz ustalenie wartości przejmowanego przedsiębiorstwa. Due diligence obejmuje zazwyczaj obszar finansowy, prawny, podatkowy i organizacyjny. Czasami specyfika przedsiębiorstwa wymaga sporządzenia due diligence środowiskowego, technologicznego lub informatycznego.

  Jeżeli planujesz przejęcie innego przedsiębiorstwa lub reprezentujesz spółkę przejmowaną i chcesz sporządzić due diligence, skontaktuj się z nami. Realizujemy badania spółek na każdym etapie działalności na obszarze całego kraju. Nasi eksperci pomogą Ci skutecznie ograniczyć ryzyko występujące w transakcji połączenia lub przejęcia i określić wartość przejmowanego podmiotu.