Inne linki w tej kategorii
 • Profile aluminiowe PK Met
  Firma PK MET produkuje niezawodne i sprawdzone wyroby z aluminium, które są też odporne na wysoką temperaturę i korozję. Hurtownia metali nieżelaznych w ofercie posiada między innymi: kształtowniki aluminiowe, pręty, profile aluminiowe, kątowniki, a także wysokiej jakości blachy nierdzewne i kwasoodporne. Ponadto firma dostarcza różnych rozwiązań w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W celu omówienia szczegółów zakupów można skontaktować się z przedstawicielami firmy zarówno mailowo jak i telefonicznie.
 • Bal-kop Rozbiórki budynków, usługi koparkami.
  Firma Bal-kop S.C. oferuje Państwu usługi budowlane przy użyciu ciężkiego sprzętu budowlanego. W zakres działalności firmy wchodzą:
  - rozbiórki i wyburzenia budynków
  - wyburzenia obiektów budowlanych innego typu
  - roboty ziemne i wykopy
  - sprzedaż i transport materiałów sypkich
  - usługi drogowe
  - usługi koparkami i koparko-ładowarkami
  - usługi transportowe.
 • Pawilony handlowe
  Firma produkująca kioski, pawilony z płyty obornickiej. Podstawową zasadą przyjętą przy produkcji pawilonów jest stosowanie jako obudowa ścian i stropodachu płyty warstwowej typu "sandwich". Taka technologia pozwala na uzyskanie trwałość, funkcjonalność, krótki cykl inwestycyjny, łatwość rozbudowy, zmiana lokalizacji.
 • Polkut inox balustrady nierdzewne
  Firma polkut znajduje się w Wieliczce koło Krakowa i zajmuje się wykonawstwem balustrad, poręczy bram i ogrodzeń.
  Oferujemy szeroki wybór balustrad nierdzewnych stalowych.
  Oferujemy balustrady na wymiar, zapewniamy montaż i udzielamy gwarancji na nasze usługi.
 • Strzechart: dachy z trzciny, dachy z wióra osikowego
  Szukasz specjalistów w usługach takich jak krycie dachów trzciną, słomą, bądź wiórem osikowym? A może chcesz zapoznać się ze specyfiką rozwiązania jakim są dachy z trzciny, dachy ze słomy, czy dachy z wióra osikowego? Interesuje Cię cena strzechy? Zespół fachowców firmy Strzechart zaprasza na stronę! Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, osobiście, mailowo. Zapraszamy!