Inne linki w tej kategorii
 • Abhaya - Szkoła Jogi we Wrocławiu
  Abhaya - Szkoła Jogi we Wrocławiu - Hatha joga wg metody Iyengara, Ashtanga joga
 • Abhaya - zajęcia jogi we Wrocławiu, hatha joga wg Iyengara, ashtanga joga.
  W nowoczesnym świecie zachodnim joga jest w znacznym stopniu używana przede wszystkim z powodu jej praktycznych korzyści dla zdrowia: kręgosłupa, układu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. U źródła jogi indyjskiej znajduje się przekonanie, że droga ku harmonii rozpoczyna się od ciała i umysłu. Ucząc się usprawniać ciało i umysł, wyczula się percepcja oraz kontakt ze swoim wnętrzem. Trening jogi odtwarza stabilność mięśni, wzmacnia oddech i czyni go subtelnym, eliminuje przemęczenie oraz łagodząco oddziałuje na emocje, co w efekcie uspokaja umysł. Z powodu wykonywania ustalonych pozycji ciało się wzmacnia i uelastycznia. Astanga Vinyasa Joga - jest dynamiczną postacią jogi, koncentrującą się na vinyasach, innymi słowy na ruchu zharmonizowanym z oddechem. Praktyka zawiera naukę podstawowej sekwencji dla astanga jogi: powitania słońca A i B, konsekwentnie przechodząc do pozycji stojących i siedzących.
 • Be-health.pl: ćwiczenia na mięśnie brzucha
  Nasz blog zawiera rzetelne artykuły, dzięki którym dowiesz się jak zrzucić zbędne kilogramy i zbudować silne i efektowne mięśnie brzucha, rąk i innych partii. Podpowiemy jakie ćwiczenia warto wykonywać, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, jak długie powinny być przerwy regeneracyjne oraz jakie diety warto łączyć z ćwiczeniami.
 • Poznaj największą listę ziół na potencję
  Strona powstała z myślą o mężczyznach, którzy mają już problemy z erekcją, ale też i dla takich u których ten problem zaczyna się dopiero pojawiać. Statystycznie ludzie interesują się dietą dopiero w momencie zaistnienia problemu. A to właśnie niewłaściwa dieta najczęściej jest przyczyną ich powstawania. Na stronie znajdują się porady jak domowymi sposobami zadbać o siebie, jak tanim sposobem np. za pomocą ziół i ćwiczeń w domu wrócić do sprawności. Opisane są prawie wszystkie popularne zioła, które mają wpływ na "męskość". Oczywiście regularnie są omawiane produkty (tabletki), które ten problem rozwiązują. Czytelnicy mogą głosować na produkty, których używali i recenzować je. Automatyczny ranking ustawia najlepiej oceniane produktu jako pierwsze. W pozostałych artykułach również można znaleźć ciekawe porady. Dotyczą one rodzaju ćwiczeń, które podnoszą jakość życia seksualnego. Być może nie masz jeszcze problemów, ale warto poznać co zrobić, aby one nie powstały. Dlatego jeśli interesujesz się zdrowiem to ten serwis jest dla Ciebie. Zapraszam.
 • Praktyka jogi Abhaya Wrocław - astanga vinyasa joga, hatha joga wg Iyengara.
  Praktyka jogi pomaga odnawiać balans mięśni, wzmacnia oddech i czyni go lżejszym, eliminuje przemęczenie i kojąco oddziałuje na emocje, co w konsekwencji relaksuje umysł. Wskutek ćwiczenia ustalonych asan ciało się umacnia i rozciąga. U podstaw jogi staroindyjskiej leży przekonanie, że podróż ku harmonii rozpoczyna się od ciała i umysłu. Doskonaląc ciało i umysł, wysubtelnia się percepcja oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Podczas nauki jogi w naszej szkole możesz ćwiczyć jogę wg dwóch metod: hatha joga zgodnie z naukami Iyengara oraz ashtanga vinyasa joga według przekazu Pattabhi Jois'a. Prowadzimy lekcje dla początkujących i zaawansowanych. Hatha Joga - jedna z najbardziej popularnych na zachodzie praktyk jogi indyjskiej, bazująca głównie na pozycjach ciała nazywanych asanami a także na obserwacji oddechu. Praktyka zawiera ćwiczenie zasadniczych asan a także korzystanie z przyrządów do jogi. Nauka odbywa się w spokojnym rytmie, zwracamy tu akcent na dokładne wykonywanie pozycji.