Inne linki w tej kategorii
 • Kasetony podświetlane
  Witryna agencji reklamowej Julkon z Łodzi. Znajduje się tutaj spis całego zestawu usług, które agencja świadczy, a jest to szeroko pojmowana reklama zewnętrzna. Znajduje się wśród nich reklama świetlna na czterech rodzajach kasetonów i pylonów, podświetlanych jarzeniówkami oraz diodami LED. Firma zajmuje się też montażem różnego typu banerów reklamowych, billboardów, tablic. Wykonuje usługi w zakresie druku wielkoformatowego na różnych materiałach, oklejania pojazdów folią, razem z szybami, do których używa się specjalnego typu folii i wycinania różnego typu liter przestrzennych. Firma przeprowadza również prace serwisowe na swoich obiektach. Na witrynie są umieszczone również dane teleadresowe: numery telefonów, faks, adres pocztowy, e-mail i mapę dojazdu Google. Na stronie umieszczono kolorowe zdjęcia, ukazujące proponowane produkty, dzięki którym można jeszcze przed zakupem zobaczyć za co zapłacimy. Strona posiada bardzo przejrzysty wygląd i prostą budowę ułatwiającą poruszanie się.
 • Top Finanse - Ranking - Wszystkie strony
  Top Finanse ranking stron. Zarabianie przez internet to nasza specjalność. Spis serwisów oferujących MLM, programy partnerskie, płatne maile i wiele wiele innych.
 • Internetowy Generator Kompensat - Co umożliwia IGK
  Organizacja kompensat i aukcji wierzytelności. Sposób na sprzedaż każdej wierzytelności, na spłatę długu z dyskontem oraz na potrącenie swoich należności ze swymi zobowiązaniami.
 • PIT-37 druk
  Płacący podatek zryczałtowany od przychodów mają możliwość odliczać od taksy ujemny dochód, wykazaną zanim przeszli na ryczałt ewidencjonowany od przychodów. Formularze PIT roczne posyłamy do ostatniego dnia.
 • Program do PIT-37
  Podatnik prowadzący działalność gospodarczą składa Pit-28, gdy zawiadomił najpóźniej do dnia 20 stycznia 2013 r. organ skarbowy o generowaniu ryczałtem dochodów z tytułu własnej firmy. Dla podatników.
 • Księgowość Krakow-Abix Consultant
  Wielu poczatkujących przedsiębiorców, zakładając pierwszą własną działalność gospodarczą decyduje się na rozliczanie podatku poprzez tzn. ryczałt ewidencjonowany. Chociaż forma ta wydaje się stosunkowo prosta, w wielu przypadkach zajmowanie się również kwestiami księgowymi, przerasta młodego przedsiębiorcę. Biuro Rachunkowe Abix Consultant przy ulicy Rakowickiej 10b/4 w Krakowie zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm, niezależnie od ich rozmiaru czy też profilu działalności. Prowadzenie finansów, nawet w przypadku ryczałtowca może być skomplikowane. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzą różne stawki procentowe. Warto, by początkujący przedsiębiorca skupił się przede wszystkim na rozwoju swojego biznesu. Nasi specjaliści zajmą się Państwa rachunkami, zabierając tym samym z Państwa ramion trud z tym związany. Usługi księgowe powiązane są w pewien sposób z usługami prawnymi. Działamy kompleksowo, w każdym ważnym dla naszego Klienta obszarze. Naszym celem jest odciążenie przedsiębiorcy.
 • Pit 2013 bezpłatny program
  Na okoliczność rozliczenia się razem z współmałżonką lub jako podatnik wychowujący samodzielnie dziecko, może się zdarzyć, że jeden z partnerów może rozliczyć się na PIT-37 (na przykład z pracy), a drugie musi.
 • Emerytury
  Portal emerytalny zamieszcza informacje związane z polskim systemem emerytalnym. Znajdziesz tu najnowsze zmiany dotyczące emerytur z I i II filara emerytalnego. Zachęcamy również do dobrowolnego oszczędzania w III filarze emerytalnym poprzez IKE. Na bieżąco publikujemy informacje związane z rankingami oraz losowaniami OFE.
 • blog.netknowledge.pl - Porady na temat marketingu w internecie
  Blog NETKNOWLEDGE wita. Masz zamiar założyć firme w sieci? Z pewnością dobrze trafiłeś. Znajdziesz na naszym portalu dużo ciekawych porad dla siebie. Marketing bezpośredni i e-mail marketing to główne tematy tej witryny. Przydadzą się one Tobie do "ruszenia" z działalnością w sieci, a gdy już masz firmę zapewne pomogą poszerzyć Twoje horyzonty. Gorąco zapraszam do skorzystania z cennych informacji znajdujących się na stronie.