Inne linki w tej kategorii
 • Angielski Tarnowskie Góry - e-naukaangielskiego.pl
  Biuro tłumaczeń w Tarnowskich Górach dostarczające profesjonalnych tłumaczeń na język angielski. Nasi tłumacze języka angielskiego dbają o poprawność językową wszystkich wykonywanych przez nas tłumaczeń z polskiego na angielski. Poza działalnością biura tłumaczeń prowadzimy również szkołę językową zlokalizowaną w Tarnowskich Górach. Celem działalności szkoły jest skuteczna nauka angielskiego online. Zdecydowaliśmy się na tą formę nauczania ze względu na mnogość jej zalet. Nauka angielskiego przez Internet to idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Przygotowane przez nas kursy angielskiego obejmują kursy General English oraz kursy specjalistyczne, takie jak język biznesu (kurs Business English), czy język prawniczy (kurs Legal English).
 • Język angielski
  Jeśli masz zamiar wyjechać na wyspy brytyjskie i czujesz się niezbyt pewnie ze Swoim angielskim? Czekasz na upragniony awans w pracy i chcesz go przyspieszyć poprzez doszlifowanie języka? Zapraszamy do szkoły języków obcych Kalemi w Łodzi. Dzięki naszym instruktorom i specjalnych metodach nauczania, w tym nauczania indywidualnego, nauka języka będzie lekka, łatwa i przyjemna.
 • Baby English Center - Nauka angielskiego dla dzieci
  Wszyscy rodzice, którzy poszukują dla swojego dziecka szkoły języka angielskiego - powinni wybrać Baby English Center.

  Baby English Center to szkoła języka angielskiego dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym mieszcząca się w Łodzi. Szkoła jest czynna od poniedziałku do soboty włącznie, a zajęcia odbywają się raz lub 2 razy w tygodniu - zależnie od wybranej grupy.

  Czas trwania zajęć to 50 minut, a grupy liczą maksymalnie 9 osób, aby zagwarantować pełen komfort nauki każdemu dziecku.

  W naszej szkole języka angielskiego stawiamy na mówienie - uczymy dzieci mówić pełnymi zdaniami, zadawać pytania oraz udzielać na nie odpowiedzi - wszystko wyłącznie w języku angielskim. Zajęcia również prowadzimy wyłącznie w języku angielskim, aby dziecko mogło cały czas osłuchiwać się z językiem.

  Zajęcia prowadzimy w bardzo aktywny i dynamiczny sposób, aby dziecko podczas zajęć mogło się wyszaleć. W trakcie zajęć króluje ruch, śpiewanie, mini konkursy, zabawy - czyli absolutnie naturalne warunki dla każdego dziecka w których błyskawicznie chłonie wiedzę. Mottem naszej szkoły języka angielskiego dla dzieci jest - uczymy bawiąc, bawimy ucząc.

  Szkoła jest w pełni dedykowana dzieciom i dostosowana do ich potrzeb i możliwości. Sale są bardzo kolorowe i przestronne oraz dobrze wyposażone w sprzęt elektroniczny taki jak laptopy, telewizory, projektory czy konsole - które wspierają prowadzenie zajęć, ponieważ metoda jaką nauczamy dzieci jest w pełni interaktywna.

  W przypadku dłuższych nieobecności spowodowanych przewlekłymi chorobami - umożliwiamy nadrobienie materiału w innej grupie, po uprzednim ustaleniu terminu z nauczycielem.

  W trakcie, gdy dziecko przebywa na zajęciach języka angielskiego, rodzic może odpocząć przy pysznej kawie w naszej kawiarni - relaksując się w trakcie trwania zajęć dziecka. Alternatywnie może zdecydować się na indywidualne zajęcia angielskiego dla rodziców, które prowadzone są w trakcie trwania zajęć dla dzieci. Zależnie od potrzeb zajęcia prowadzi polski lektor lub native speaker.

  Do grup kwalifikujemy w oparciu o wiek oraz indywidualne umiejętności dziecka, które są weryfikowane podczas pierwszych bezpłatnych zajęć pokazowych, na których rodzic wraz z dzieckiem mogą podjąć decyzje, czy chcą uczęszczać do naszej szkoły.