Inne linki w tej kategorii
 • Złota Rączka Warszawa
  Jeśli szukacie doświadczonego fachowca, o którym można powiedzieć złota rączka Warszawa to śmiało możecie kontaktować się ze mną. Od kilku lat pracuję jako mąż na godziny. Jeżeli w Twoim domu zdarzyła się usterka i nie wiesz jak sobie z nią poradzić to najlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie fachowca takiego jak ja. W mojej ofercie znajduje się między innymi montaż mebli i szereg prac remontowych. Staram się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny. Dzięki temu Klienci wiedzą, że traktuję ich bardzo poważnie. A efekt moich prac powoduje, że wystawiają mi ocenę wzorową. Działam szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie.
 • żurawie - REGAN
  Firma REGAN gwarantuje rzetelne i solidne wykonanie pracy z zakresu dźwigi wynajem. Obsługą sprzętu zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy posiadający odpowiednie uprawnienia i referencje. Firma zapewnia fachowe usługi dźwigowe do 500 ton wraz z profesjonalną obsługą operatorską, w pełni dostosowaną do potrzeb i wymagań każdego klienta. Usługi dźwigowe Bydgoszcz w firmie REGAN to gwarancja sprawnego i błyskawicznego wykonania projektu, przebiegu obsługi oraz bezpieczeństwa i wysokiej jakość wykonywanych usług.
 • Remonty
  Planujesz przeprowadzenie remontu swojego mieszkania, domu, biura, czy innego lokalu? Jeśli poszukujesz firmy remontowo-budowlanej z doświadczeniem, to dobrze trafiłeś. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych remontów, co zostało poparte referencjami wielu inwestorów z województwa śląskiego. Nasza firma dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami oraz niezbędnym sprzętem oraz materiałami potrzebnymi do wykonania zlecenia. Nasze prace realizowane są solidnie i terminowo, na które dodatkowo udzielamy gwarancji. Zapraszamy do współpracy.
 • Obróbki blacharskie - CentrumBlacharskie
  Nasza firma zajmuje się profilowaniem i sprzedażą obróbek blacharskich które, są niezbędnym elementem wykończenia dachu, balkonu, tarasu czy hali. Odpowiednio zamontowane chronią przed opadającą wodą. Dzięki dużemu wyborowi kolorów (26 w stali powlekanej) można z łatwością dopasować kolor do własnych potrzeb. Witryna sklepu umożliwia również indywidualne dopasowanie wymiaru(ów) wybranego przez Was opierzenia. W prosty i szybki sposób można dokonać zakupów w sklepie www.CentrumBlacharskie.pl
  Oferujemy wyroby typu:
  -pas nadrynnowy
  -wiatrownica
  -profil balkonowy
  -maskownica okapu
  -obróbka attyki