Inne linki w tej kategorii
  • długopisy z nadrukiem
    Nasza oferta obejmuje długopisy reklamowe w różnych modelach i kolorach z możliwością naniesienia nadruku firmowego oraz logo firmowe lub tekst reklamowe, dane adresowe itp. Na życzenie klienta tworzymy wizualizację nadruku na długopisach całkowicie gratis. Długopisy są wykonywane w UE i cechują się wysoką jakością.
  • Gadżety reklamowe
    Oryginalne gadżety reklamowe z nadrukiem. Idealne na targi, konferencje, imprezy firmowe, pikniki i jubileusze. Prawdopodobnie jedne z najbardziej oryginalnych gadżetów reklamowych na świecie! Rozwiązanie naszych gadżetów reklamowych polega na rozdzieleniu od siebie elementów bez używania siły! Nasze gadżety intrygują, ekscytują, fascynują i wciągają. Adresujemy je do każdej firmy, która chce się wyróżnić na rynku i szuka oryginalnego gadżetu reklamowego z nadrukiem na targi, konferencję, imprezę firmową, piknik lub jubileusz. Wykaz agencji reklamowych na stronie.
  • znakowanie gadżetów
    MoreGifts.pl to importer i dystrybutor upominków reklamowych z logo. W ofercie są zarówno masowe gadżety reklamowe jak i ekskluzywne upominki. Ponadto firma zajmuje się znakowaniem gadżetów reklamowych różnymi technikami np: tampondruk, sitodruk, termotransfer, haft komputerowy, grawerowanie laserowe, kalka ceramiczna,... Zamawiając gadżety reklamowe w MoreGifts.pl możesz być pewny jakości, terminowości i niskich cen.