Inne linki w tej kategorii
 • Usługi pogrzebowe Gdańsk – Miejski Zakład Zieleni
  Szukasz Zakładu Pogrzebowego? Zaufaj sprawdzonej firmie - Miejski zakład zieleni oferuje Państwu kompleksową obsługą pogrzebów. Zajmujemy się transportem i przechowaniem ciała (mamy własną chłodnię), przygotowujemy ciało do pogrzebu oraz załatwiamy wszelkie formalności (łącznie z zasiłkiem pogrzebowym. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę lub do naszego biuro w celu zapoznania się z ofertą.
 • ORSZAK - Międzynarodowy przewóz zwłok
  Wiemy jak trudny jest transport zmarłego z zagranicy. Wiem jak bardzo w takich chwilach potrzebny jest ktoś kto pomoże i zajmie się wszelkimi formalnościami. Na przeciw Państwa oczekiwaniom wychodzi zakład pogrzebowy ORSZAK - zajmujemy się kompleksowo transportem zmarłych na terenie całego świata. Oferujemy pomoc we wszelkich sprawach - załatwiamy niezbędne formalności i zezwolenia. Zaufaj sprawdzone i doświadczonej firmie.
 • Zakład pogrzebowy ACHERON
  Przedstawiamy Państwu spalarnię zwłok Acheron, której siedziba znajduje się w Suwałkach. Wykonujemy pełen zakres usług pogrzebowych, w szczególności- kremacja zwłok. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie organizacji pochówku. Nasz zakład pogrzebowy oferuje najniższe koszty pogrzebu w okolicy oraz zrozumienie w najtrudniejszych chwilach, gdy ktoś bliski odchodzi.
 • Nekrologi Wrocław - nekrologi i kondolencje w gazetach
  Śmierć kogoś bliskiego jest trudnym przeżyciem. To czas kiedy pozostaje w krótkim czasie wiele spraw do załatwienia, a nie zawsze stan psychiczny pozwala na osobiste zajęcie się wszystkim. Właśnie z tego powodu powstała strona www.nekrologi-wroclaw.pl dzięki której załatwisz szybko i sprawnie pojawienie się nekrologów w gazecie! Dzięki nam nekrolog może pojawić się w Gazecie Wrocławskiej, w Gazecie Wyborczej i w Rzeczpospolitej! Dzięki nam twój nekrolog może pojawić się nie tylko w lokalnych tytułach ale także w ogólnopolskich gazetach. A wszystko tanio, szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów – cała nasza strona jest bardzo intuicyjna i ma przyjazny interfejs, dzięki któremu każdy może się odnaleźć! To doskonałe rozwiązanie także dla starszych osób, które na co dzień nie korzystają wiele z komputera. Zapamiętaj ten adres - www.nekrologi-wroclaw.pl ! Dzięki niemu umieścisz nekrolog w gazecie!