Inne linki w tej kategorii
 • Testy gimnazjalne
  Testy z odpowiedziami i rozwiązaniami. Humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze, z języka obcego. Próbny sprawdzian gimnazjalny do rozwiązania on-line. Wyniki, przykładowe pytania i klucze odpowiedzi dla gimnazjalistów. Egzamin na koniec gimnazjum.
 • Praca
  Praca, poszukiwanie ofert pracy, wybór pracodawcy. Porady dla poszukujących pracy i dla pracowników w tym pokrzywdzonych przez pracodawcę. Wynagrodzenie - windykacja.
 • Praca
  Wybór ścieżki kariery, poszukiwanie pracy, wybór pracodawcy, rozmowy kwalifikacyjne; portal edukacyjny. Praktyczne wskazówki i porady, w tym prawne, dla poszukujących pracy, dla pracowników oraz dla pracodawców.
 • Podatek VAT
  Serwis doradczy o podatkach, przeznaczony dla firm i osób prywatnych. Podatek VAT, dochodowy, akcyzowy, od czynności cywilno-prawnych, inne. Przydatne porady prawne, w zakresie prawa podatkowego, opinie zawarte w bezpłatnej bazie porad.
 • Pisanie prac
  Zapraszamy do odwiedzin największego serwisu z bezpłatnymi ogłoszeniami o korepetycje, pisanie prac oraz tłumaczenia. Masz problem z napisaniem pracy w szkole lub z opanowaniem bieżącego materiału na studiach? Skorzystaj z pomocy najlepszych specjalistów. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń
 • Korepetycje z angielskiego
  W naszym serwisie znajdziesz bazę ogłoszeń korepetytorów z całej Polski. Jeżeli Twoje dziecko ma problem z opanowaniem bieżącego materiału lub ma trudności z napisaniem wypracowania w szkole zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej i wyszukania najlepszego korepetytora w twoim mieście. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń.
 • Informacje
  Pierwszyportal.pl to pierwszy polski portal edukacyjny i edukacyjno-ściągowy dla uczniów wszystkich szkół oraz studentów wszystkich kierunków. Każdego dnia staramy się dodać jakiś artykuł, a oprócz nas dodają go jeszcze użytkownicy poprzez formularz. Zapraszam.