Inne linki w tej kategorii
 • Dioblina - Zabytki i Atrakcje Polski
  Encyklopedia podróżników, zawierająca informacje, fotki, pomysły na weekend i ciekawostki i legendy stworzone przez społeczność. Znajdziesz tu wiele miejsc, które warto zobaczyć, np. kościoły protestanckie, muzea, zabytki sepulkralne, miejsca wypoczynku, parki zabytkowe, kamienice, żydowskie nekropolie, krzyże, galerie, świątynie, rezydencje magnackie, zamki, zabytki architektoniczne, cmentarze, teatry i opery, dwory szlacheckie, obrazy i rzeźby, monumenty, kaplice, zabytki budownictwa, architekturę przemysłową - mrowie rzadkich atrakcji wartych poznania.
 • Bieszczady - noclegi, kwatery, agroturystyka, mapa i atrakcje
  Informacja o noclegach i atrakcjach turystycznych w Bieszczadach. Mapa Bieszczad, kwatery, hotele i pensjonaty. Zapraszamy w Bieszczady, tu znajdziesz wszystko czego szukasz o Bieszczadach, noclegi i atrakcje oraz informacje o okolicy.
 • Zwiedzanie Krakowa
  Jako licencjonowany Przewodnik Turystyczny Miejski Po Krakowie zapraszam do wspólnego odkrywania tajemnic tego wspaniałego miasta. Zapewniam pomoc przy organizacji pobytu a także wypełniam Państwa wolny czas, proponując zwiedzanie najciekawszych miejsc i obiektów w Krakowie i okolicach. Podążając przygotowanymi przeze mnie trasami turystycznymi zgodzicie się Państwo, że "Kraków to pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna...". Posiadam uprawnienia do oprowadzania w języku polskim i angielskim.
 • Pieniny
  Pienińska baza noclegowa i informacyjna prezentującą najważniejsze informacje dla turystów odwiedzających ten zakątek Polski. Na stronie mapy, zdjęcia oraz możliwość dopisania swojego obiektu lub firmy. Serwis prezentuje także informacje dla turystów uprawiających sporty letnie jak i zimowe, ponadto propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Opis najważniejszych atrakcji i miejscowości w Pieninach: Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Niedzica, Kluszkowce. Pieniny Tworzą łańcuch górski o długości ok. 35 km i szerokości do 6 km podzielony przełomami Dunajca na trzy części: Pieniny Spiskie leżące między doliną Białki a przełomem Dunajca pod Niedzicą. Najwyższy szczyt Żar (Branisko) - 879 m n.p.m. Pieniny Środkowe (Pieniny Właściwe), często określane po prostu jako Pieniny. Rozciągają się między Czorsztynem a Szczawnicą. Najwyższy szczyt Trzy Korony - 982 m n.p.m.Małe Pieniny - sięgające od Szczawnicy do doliny Popradu, najwyższy szczyt Wysoka - 1050 m n.p.m.