Inne linki w tej kategorii
 • transfery lotniskowe
  Szanowni Państwo .Transfery lotniskowe- to firma profesjonalnie zajmująca się przewozem osób w kraju i za granicą. Posiadamy duże doświadczenie w branży , ale przede wszystkim to co robimy, robimy z pasją przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi Klienta .Biznes taxi skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Odległość dla VIP transport nie stanowi problemu, dlatego komfortowo i bezpiecznie dowieziemy Państwa we wskazane miejsce w kraju i na terenie Uni Europejskiej. AUTO-VIP to Transfery lotniskowe i usługi transportowe dla firm . Wybierając firmę transportową masz bardzo trudny wybór gdyż konkurencja jest bardzo duża, ale taxi vip Wrocław szczególnie dba o klientów, więc na pewno nie będziesz zawiedziony kiedy wybierzesz właśnie nas . Vip transport to duże doświadczenie oraz ostrożna jazda jest to naszym dużym atutem . A może masz w planach w najbliższym czasie zrobić imprezę firmową? Świadczymy również usługi transportowe dla firm .Zapraszamy serdecznie Państwa na naszą stronę internetową oraz również do skorzystania z naszych usług.
 • Przeprowadzki Kraków
  Przeprowadzki Kraków - Profesjonalnie i Tanio - Z Firmą Transportową ABC Przeprowadzki Kraków Transport.
  Nasze dyspozycyjne kadry i wykwalifikowane zespoły transportowe oraz ekipy tragarzy, czekają na wielkie wyzwania - od 1988 roku świadczymy trudne technicznie i niegabarytowe przeprowadzki w Krakowie. Nasza firma transportowa ABC Przeprowadzki Kraków Transport, jest wyposażona w profesjonalny sprzęt i dźwig towarowy, do przemieszczenia ciężkich mebli i pianin na wysokie piętra. Przeprowadzamy profesjonalnie firmy, biura, domy i mieszkania w Krakowie. Ze względu, że świadczymy całodobowe przeprowadzki w Krakowie, i nie odmawiamy nigdy nikomu żadnej usługi transportowej, zdobyliśmy zaufanie i jesteśmy szeroko znani i doceniani przez szanownych Klientów w naszym mieście. Świadczone przez nas usługi transportowe, są zawsze chronione polisą ubezpieczeniową OCP, na kwotę 100.000 euro. Jesteśmy konkurencyjną firmą transportową - nasze profesjonalne przeprowadzki w Krakowie, są komfortowe, bezpieczne i tanio. Zadzwońcie i zamówcie usługę, a przekonacie się Państwo, że jesteśmy profesjonalistami w naszym fachu. Zapraszamy Państwa, na naszą szeroką prezentację oferty, na firmową stronę internetową.
  Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych profesjonalnych usług 24h.
 • Agencja celna HELENA-TS
  Transport morski, agencja celna i spedycja morska - wszystko to co jest niezbędne do prawidłowego importowania towarów z za granicy i wysyłaniu ich po Polsce. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, szczególna wagę przywiązujemy do tego aby klient był zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!
 • F.T.U.H Max Trans - transport Austria
  Pokażemy Państwu transport międzynarodowy ciężarowy. Gotowe do zleceń m.in. plandeki i pojazdy z windą.
  Wyszkolony zespół spedytorów i rozsądna kadra kierowców to nasz atut.
  Przeważnie przewozimy powierzone nam ładunki wykonując transport do Węgier ale nasza domena to transport Anglia. Nowoczesny sprzęt to nasz as w rękawie.
  Reasumując – przedstawiamy ogólnie rozumiany transport międzynarodowy oraz spedycja.
  Nasze pojazdy są w pełni wyposażone tak aby towar klientów mógł przemieszczać się sukcesywnie.
  Dodatkowo posiadamy niezawodną łączność GSM a także lokalizacje GPS, dzięki którym można nadzorować w danej chwili przebieg zleceń.
  Nasza domena to podstawy ekologiczne EURO 3 oraz EURO5 więc troszczymy się o zgodność z naturą.
  Dodatkowo spedycja opierająca się na wieloletniej praktyce. Namawiamy Państwa serdecznie - posiadamy wyjątkowe usługi z zakresu branży transport i spedycja.
  MaxTrans to też wypożyczalnia samochodów dostawczych czyli wynajem samochodów, po angielsku zwane Rent a Car. W ofercie m.in. samochody osobowe i pozostałe. W sprzedaży ponadto sól drogowa.
 • Przeprowadzka Łódź
  Obawiasz się o bezpieczeństwo twoich mebli, które musisz przewieźć do nowego mieszkania? Z naszą firmą możesz spać spokojnie. VICARO zadba o właściwe zabezpieczenie twojego sprzętu podczas transportu. Zajmiemy się pakowaniem, załadunkiem i rozładunkiem, a na życzenie klienta możemy także zmontować zakupione meble. Nasza firma zajmuje się także wywozem zbędnych mebli oraz sprzątaniem pomieszczeń. TAXI PLUS jako nasz partner handlowy, przekaże zlecenia przewozu, dlatego jeśli potrzebujesz firmy transportowej dzwoń pod numer (42) 6500-500 lub bezpośrednio do nas +48 796 67 67 24