Inne linki w tej kategorii
  • Łózka do sypialni
    Przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne Sedia prowadzi działalność od 1992 roku Siedziba firmy mieści się w Żegocinie 50 km od Krakowa. Naszym klientom mamy do zaoferowania stylizowane meble do jadalni wykonane z najwyższej jakości materiałów: drewno bukowe, drewno dębowe, drewno sosnowe. Głównym profilem produkcji są krzesła z litego drewna, drewniane stoły, łózka do sypialni. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom oferujemy transport na terenie całego kraju samochodem firmowym. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do naszego salonu firmowego w Nowym Sączu.
  • meble z litego drewna - krzesła, stoły i zestawy
    Salonmeblowy.net to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz handlu meblami z litego drewna oraz oklein naturalnych.
    Posiadamy w naszej ofercie estetyczne i funkcjonalne meble. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stoły, krzesła, łóżka, komody, zestawy wypoczynkowe oraz wiele innych mebli. Dysponujemy szerokim wachlarzem rodzajów materiałów i wzorów tkanin, co razem z bogatym asortymentem mebli daje niemalże niewyczerpany zasób do wykorzystania. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w branży pomogło nam w tworzeniu tego sklepu tak, aby satysfakcja Klienta była maksymalna a wykwalifikowany personel pomógł Państwu dokonać najwłaściwszego wyboru oraz sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.