Inne linki w tej kategorii
 • SZKOLENIA DELTA TRAINING: praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe
  Przygotujemy dla Państwa szkolenia zamknięte i zaprosimy na szkolenia otwarte. Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie.

  Delta Training to zespół doświadczonych trenerów, pracujących na salach szkoleniowych nawet od 15 lat. Nasi trenerzy pracowali dla małych firm i międzynarodowych korporacji.

  Nasze szkolenia są interaktywne. Kładziemy nacisk na ćwiczenie praktycznych umiejętności możliwych do natychmiastowego zastosowania. Mamy w swojej ofercie innowacyjne programy: przywództwo transformacyjne, techniki narracyjne, jakość 360 stopni - to tylko niektóre część z nich.

  Możemy zorganizować bezpłatny sampling. Pokazowe szkolenie pomoże podjąć Państwu decyzję o nawiązaniu współpracy z Delta Training. Proszę skontaktuj się z nami.

  Każde nasze działanie jest podporządkowane naszej misji: Podnosić jakość pracy w Polsce.
 • CoachTrenerka - Coaching i Szkolenia
  Oferta usługi coachingowej i szkoleniowej dla firm, organizacji,a także osób prywatnych.

  Coaching jako jedna z najskuteczniejszych metod wspierających rozwój personalny. Dzięki przeprowadzonemu procesowi osoba coachowana identyfikuje a następnie pokonuje bariery które wcześniej skutecznie utrudniały jej osiągnięcie określonego celu lub przeprowadzenie zmiany na lepsze.

  Kwintesencją coachingu jest lepsza jakość działania i funkcjonowania zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.
 • Business coaching,Life coaching,Szkolenia dla firm
  Dołącz do wielu zachwyconych klientów, korzystając ze szkoleń umiejętności interpersonalnych, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania problemów, wystąpień publicznych. Naucz się metod nlp, hipnozy i linii czasu. W ofercie również sesje life coaching i business coaching. Kreowaniem wizerunku zajmiemy się po zgłoszeniu do usług personal branding.
 • Rozwój osobisty
  Naucz się jak osiągać sukces w podstawowych dziedzinach życia. Dowiesz się także jak zyskać pewność siebie, wiarę i wzmocnić swój potencjał. Jak wygląda rzeczywistość wokół nas i jakie są jej prawa. Naucz się prawidłowo planować sukces Opanuj ustalenie priorytetów. Nieustanny rozwój i korzystanie z dorobku ludzkości pomogą ci nie tylko zwiększyć jakoś swojego życia, ale także wszystkich wokół ciebie.
 • Rozwój osobisty
  Naucz się jak osiągać sukces w podstawowych dziedzinach życia. Dowiesz się także jak zyskać pewność siebie, wiarę i wzmocnić swój potencjał. Jak wygląda rzeczywistość wokół nas i jakie są jej prawa. Naucz się prawidłowo planować sukces Opanuj ustalenie priorytetów. Nieustanny rozwój i korzystanie z dorobku ludzkości pomogą ci nie tylko zwiększyć jakoś swojego życia, ale także wszystkich wokół ciebie.
 • SZKOLENIA PROADVANCE Szkolenia unijne i biznesowe, Kursy | www.pad-szkolenia.pl
  Oferujemy Profesjonalne Szkolenia unijne szkolenia biznesowe i interpersonalne. Szkolenia otwarte i zamknięte. Kursy odbywają się w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Szkolimy Specjalistów ds. funduszy unijnych a także z komunikacji, asertywności procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji. PO KL EFS RPO PO IG PO IŚ
 • Konferencje
  MojeKonferencje.pl to najlepszy sposób na wybranie sali w Krakowie, Poznaniu i wielu innych miastach. Witryna MojeKonferencje.pl to największe kompendium wiedzy w Polsce,zawierające informacje na temat głównych miejsc szkoleniowych i konferencyjnych w Polsce.Posiadamy również, szczegółowy zbiór obiektów konferencyjnych ,a także szkoleniowych. W naszym serwisie znajdą Państwo najlepsze sale nad morzem i w górach. Odwiedzając naszą internetową witrynę będziemy wstanie przedstawić liczne obiekty w każdej części Polski. Dysponujemy miejsca takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki.
 • Sukces finansowy
  Istnieje tysiące powodów i korzyści dla których warto poprawić jakość swojego życia. Jednym z ważniejszych jest osiąganie finansowej niezależności i bogactwa. Naucz się razem z nami takich rzeczy: Jak założyć i rozwijać biznes, aby osiągnął sukces, jak zbudować wielki majątek i nie musieć już pracować, jak i gdzie zdobywać potrzebną wiedzę oraz gdzie rozpocząć swoją drogę do sukcesu. Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na naszej stronie.
 • Witalni.pl - szkolenia menadżerskie i sprzedażowe
  Jesteśmy firmą szkoleniową, od roku 2002 uczymy dobrego rzemiosła w dziedzinie handlu i zarządzania. Charakteryzujemy się nowoczesnym podejściem do realizacji szkoleń i doradztwa dla firm.