Inne linki w tej kategorii
 • data science course
  Excelr is the best in providing emerging technology training like Digital Marketing, Big data certification, Core Python, data science course, Business analytics, Hadoop, Artificial Intelligence and Tools like Tableau, Python and R etc.., so go and get enroll now.
 • SZKOLENIA PROADVANCE Szkolenia unijne i biznesowe, Kursy | www.pad-szkolenia.pl
  Oferujemy Profesjonalne Szkolenia unijne szkolenia biznesowe i interpersonalne. Szkolenia otwarte i zamknięte. Kursy odbywają się w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Szkolimy Specjalistów ds. funduszy unijnych a także z komunikacji, asertywności procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji. PO KL EFS RPO PO IG PO IŚ
 • Szkolenia Warszawa B&O Navigator
  Serwis warszawskiej firmy szkoleniowej B&O NAVIGATOR. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte dla firm. Zakres tematyczny: zarządzanie, sprzedaż i obsługa klienta, marketing, logistyka, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo (reklamacje i windykacja należności). Jesteśmy jedyną firmą szkoleniową ukoronowaną złotym certyfikatem "Solidna Firma". Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
 • Konferencje
  MojeKonferencje.pl to najlepszy sposób na wybranie sali w Krakowie, Poznaniu i wielu innych miastach. Witryna MojeKonferencje.pl to największe kompendium wiedzy w Polsce,zawierające informacje na temat głównych miejsc szkoleniowych i konferencyjnych w Polsce.Posiadamy również, szczegółowy zbiór obiektów konferencyjnych ,a także szkoleniowych. W naszym serwisie znajdą Państwo najlepsze sale nad morzem i w górach. Odwiedzając naszą internetową witrynę będziemy wstanie przedstawić liczne obiekty w każdej części Polski. Dysponujemy miejsca takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki.
 • SZKOLENIA DELTA TRAINING: praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe
  Przygotujemy dla Państwa szkolenia zamknięte i zaprosimy na szkolenia otwarte. Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie.

  Delta Training to zespół doświadczonych trenerów, pracujących na salach szkoleniowych nawet od 15 lat. Nasi trenerzy pracowali dla małych firm i międzynarodowych korporacji.

  Nasze szkolenia są interaktywne. Kładziemy nacisk na ćwiczenie praktycznych umiejętności możliwych do natychmiastowego zastosowania. Mamy w swojej ofercie innowacyjne programy: przywództwo transformacyjne, techniki narracyjne, jakość 360 stopni - to tylko niektóre część z nich.

  Możemy zorganizować bezpłatny sampling. Pokazowe szkolenie pomoże podjąć Państwu decyzję o nawiązaniu współpracy z Delta Training. Proszę skontaktuj się z nami.

  Każde nasze działanie jest podporządkowane naszej misji: Podnosić jakość pracy w Polsce.
 • CoachTrenerka - Coaching i Szkolenia
  Oferta usługi coachingowej i szkoleniowej dla firm, organizacji,a także osób prywatnych.

  Coaching jako jedna z najskuteczniejszych metod wspierających rozwój personalny. Dzięki przeprowadzonemu procesowi osoba coachowana identyfikuje a następnie pokonuje bariery które wcześniej skutecznie utrudniały jej osiągnięcie określonego celu lub przeprowadzenie zmiany na lepsze.

  Kwintesencją coachingu jest lepsza jakość działania i funkcjonowania zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.
 • Rozwój osobisty
  Naucz się jak osiągać sukces w podstawowych dziedzinach życia. Dowiesz się także jak zyskać pewność siebie, wiarę i wzmocnić swój potencjał. Jak wygląda rzeczywistość wokół nas i jakie są jej prawa. Naucz się prawidłowo planować sukces Opanuj ustalenie priorytetów. Nieustanny rozwój i korzystanie z dorobku ludzkości pomogą ci nie tylko zwiększyć jakoś swojego życia, ale także wszystkich wokół ciebie.
 • Witalni.pl - szkolenia menadżerskie i sprzedażowe
  Jesteśmy firmą szkoleniową, od roku 2002 uczymy dobrego rzemiosła w dziedzinie handlu i zarządzania. Charakteryzujemy się nowoczesnym podejściem do realizacji szkoleń i doradztwa dla firm.
 • Rozwój osobisty
  Naucz się jak osiągać sukces w podstawowych dziedzinach życia. Dowiesz się także jak zyskać pewność siebie, wiarę i wzmocnić swój potencjał. Jak wygląda rzeczywistość wokół nas i jakie są jej prawa. Naucz się prawidłowo planować sukces Opanuj ustalenie priorytetów. Nieustanny rozwój i korzystanie z dorobku ludzkości pomogą ci nie tylko zwiększyć jakoś swojego życia, ale także wszystkich wokół ciebie.