Inne linki w tej kategorii
 • Internetowy Generator Kompensat - Co umożliwia IGK
  Organizacja kompensat i aukcji wierzytelności. Sposób na sprzedaż każdej wierzytelności, na spłatę długu z dyskontem oraz na potrącenie swoich należności ze swymi zobowiązaniami.
 • Tanie ubezpieczenia zwierząt – zwrot kosztów leczenia
  Kupując psa lub kota, każdy zdaje sobie sprawę, że jego posiadanie to nie tylko przyjemność ale także obowiązek. Utrzymanie czworonoga w domu to także bowiem spacery, kupowanie pokarmu ale także leczenie. Dzisiaj niektóre tanie ubezpieczenia zwierząt zawierają także pakiet obejmujący zabiegi lub leczenie weterynaryjne. Dzięki takiej polisie każdy właściciel psa i kota gwarantuje sobie zwrot kosztów ich leczenia – więcej informacji o szczegółach ubezpieczeń dla psów i kotów na stronie. Zapraszamy
 • Kasetony podświetlane
  Witryna agencji reklamowej Julkon z Łodzi. Znajduje się tutaj spis całego zestawu usług, które agencja świadczy, a jest to szeroko pojmowana reklama zewnętrzna. Znajduje się wśród nich reklama świetlna na czterech rodzajach kasetonów i pylonów, podświetlanych jarzeniówkami oraz diodami LED. Firma zajmuje się też montażem różnego typu banerów reklamowych, billboardów, tablic. Wykonuje usługi w zakresie druku wielkoformatowego na różnych materiałach, oklejania pojazdów folią, razem z szybami, do których używa się specjalnego typu folii i wycinania różnego typu liter przestrzennych. Firma przeprowadza również prace serwisowe na swoich obiektach. Na witrynie są umieszczone również dane teleadresowe: numery telefonów, faks, adres pocztowy, e-mail i mapę dojazdu Google. Na stronie umieszczono kolorowe zdjęcia, ukazujące proponowane produkty, dzięki którym można jeszcze przed zakupem zobaczyć za co zapłacimy. Strona posiada bardzo przejrzysty wygląd i prostą budowę ułatwiającą poruszanie się.
 • Program do PIT-37
  Podatnik prowadzący działalność gospodarczą składa Pit-28, gdy zawiadomił najpóźniej do dnia 20 stycznia 2013 r. organ skarbowy o generowaniu ryczałtem dochodów z tytułu własnej firmy. Dla podatników.
 • Emerytury
  Portal emerytalny zamieszcza informacje związane z polskim systemem emerytalnym. Znajdziesz tu najnowsze zmiany dotyczące emerytur z I i II filara emerytalnego. Zachęcamy również do dobrowolnego oszczędzania w III filarze emerytalnym poprzez IKE. Na bieżąco publikujemy informacje związane z rankingami oraz losowaniami OFE.
 • PIT-37 druk
  Płacący podatek zryczałtowany od przychodów mają możliwość odliczać od taksy ujemny dochód, wykazaną zanim przeszli na ryczałt ewidencjonowany od przychodów. Formularze PIT roczne posyłamy do ostatniego dnia.
 • PITy 2012 program
  Pit 36 należy przesłać podając należny zryczałtowany podatek od dochodu, o którym mowa w art. 29, 30 i 30a ustawy o PIT (pozostałe źródła, kapitały pieniężne, zarobki obcokrajowców), ale tylko gdy danina ta nie.
 • blog.netknowledge.pl - Porady na temat marketingu w internecie
  Blog NETKNOWLEDGE wita. Masz zamiar założyć firme w sieci? Z pewnością dobrze trafiłeś. Znajdziesz na naszym portalu dużo ciekawych porad dla siebie. Marketing bezpośredni i e-mail marketing to główne tematy tej witryny. Przydadzą się one Tobie do "ruszenia" z działalnością w sieci, a gdy już masz firmę zapewne pomogą poszerzyć Twoje horyzonty. Gorąco zapraszam do skorzystania z cennych informacji znajdujących się na stronie.
 • Top Finanse - Ranking - Wszystkie strony
  Top Finanse ranking stron. Zarabianie przez internet to nasza specjalność. Spis serwisów oferujących MLM, programy partnerskie, płatne maile i wiele wiele innych.