Inne linki w tej kategorii
 • Top Finanse - Ranking - Wszystkie strony
  Top Finanse ranking stron. Zarabianie przez internet to nasza specjalność. Spis serwisów oferujących MLM, programy partnerskie, płatne maile i wiele wiele innych.
 • Tanie ubezpieczenia zwierząt – zwrot kosztów leczenia
  Kupując psa lub kota, każdy zdaje sobie sprawę, że jego posiadanie to nie tylko przyjemność ale także obowiązek. Utrzymanie czworonoga w domu to także bowiem spacery, kupowanie pokarmu ale także leczenie. Dzisiaj niektóre tanie ubezpieczenia zwierząt zawierają także pakiet obejmujący zabiegi lub leczenie weterynaryjne. Dzięki takiej polisie każdy właściciel psa i kota gwarantuje sobie zwrot kosztów ich leczenia – więcej informacji o szczegółach ubezpieczeń dla psów i kotów na stronie. Zapraszamy
 • PITy 2012 program
  Pit 36 należy przesłać podając należny zryczałtowany podatek od dochodu, o którym mowa w art. 29, 30 i 30a ustawy o PIT (pozostałe źródła, kapitały pieniężne, zarobki obcokrajowców), ale tylko gdy danina ta nie.
 • Pit 2013 bezpłatny program
  Na okoliczność rozliczenia się razem z współmałżonką lub jako podatnik wychowujący samodzielnie dziecko, może się zdarzyć, że jeden z partnerów może rozliczyć się na PIT-37 (na przykład z pracy), a drugie musi.
 • PITy 2012 darmowe druki
  Gdy podatnik zaczyna jednostkę gospodarczą w toku roku podatkowego _ oświadczenie o doborze opodatkowania liniowego trzeba uskutecznić do dnia poprzedzającego dzień zaczęcia tej działalności, nie dalej wszakże niż.
 • Internetowy Generator Kompensat - Co umożliwia IGK
  Organizacja kompensat i aukcji wierzytelności. Sposób na sprzedaż każdej wierzytelności, na spłatę długu z dyskontem oraz na potrącenie swoich należności ze swymi zobowiązaniami.
 • Księgowość Krakow-Abix Consultant
  Wielu poczatkujących przedsiębiorców, zakładając pierwszą własną działalność gospodarczą decyduje się na rozliczanie podatku poprzez tzn. ryczałt ewidencjonowany. Chociaż forma ta wydaje się stosunkowo prosta, w wielu przypadkach zajmowanie się również kwestiami księgowymi, przerasta młodego przedsiębiorcę. Biuro Rachunkowe Abix Consultant przy ulicy Rakowickiej 10b/4 w Krakowie zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm, niezależnie od ich rozmiaru czy też profilu działalności. Prowadzenie finansów, nawet w przypadku ryczałtowca może być skomplikowane. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzą różne stawki procentowe. Warto, by początkujący przedsiębiorca skupił się przede wszystkim na rozwoju swojego biznesu. Nasi specjaliści zajmą się Państwa rachunkami, zabierając tym samym z Państwa ramion trud z tym związany. Usługi księgowe powiązane są w pewien sposób z usługami prawnymi. Działamy kompleksowo, w każdym ważnym dla naszego Klienta obszarze. Naszym celem jest odciążenie przedsiębiorcy.
 • Emerytury
  Portal emerytalny zamieszcza informacje związane z polskim systemem emerytalnym. Znajdziesz tu najnowsze zmiany dotyczące emerytur z I i II filara emerytalnego. Zachęcamy również do dobrowolnego oszczędzania w III filarze emerytalnym poprzez IKE. Na bieżąco publikujemy informacje związane z rankingami oraz losowaniami OFE.
 • blog.netknowledge.pl - Porady na temat marketingu w internecie
  Blog NETKNOWLEDGE wita. Masz zamiar założyć firme w sieci? Z pewnością dobrze trafiłeś. Znajdziesz na naszym portalu dużo ciekawych porad dla siebie. Marketing bezpośredni i e-mail marketing to główne tematy tej witryny. Przydadzą się one Tobie do "ruszenia" z działalnością w sieci, a gdy już masz firmę zapewne pomogą poszerzyć Twoje horyzonty. Gorąco zapraszam do skorzystania z cennych informacji znajdujących się na stronie.