Inne linki w tej kategorii
 • taniec - buty
  Salon oferuje szeroki wybór butów do tańca towarzyskiego, butów treningowych, butów do tanga oraz akcesoriów tanecznych. Polecamy stroje do baletu , odzież fitness i treningową dla dzieci i dorosłych. Sklep prowadzi sprzedaż przez internet oraz sprzedaż komisową. Profesjonalna obsługa. Realizujemy zlecenia indywidualne na buty oraz stroje taneczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Olsztynie od pon. do pt. w godz. 11-18. Polecamy buty w wersji ślubnej.
 • Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny
  Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

  STUDIO TAŃCA STYL to grupa uzdolnionych choreografów, instruktorów tańca i tancerzy zajmujących się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne.

  STUDIO TAŃCA STYL współpracuje ze znanymi firmami w kraju i poza jego granicami, organizując, współorganizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju spektaklach, projektach, przedsięwzięciach oraz eventach, z zakresu tańca, teatru, muzyki i sztuk wizualnych.
 • Kursy tańca Warszawa
  Nasze studio organizuje kursy tańca dla narzeczonych, kursy tańca towarzyskiego (wszystkie poziomy zaawansowania), w naszej ofercie można znaleźć również lekcje indywidualne, oraz naukę tańca na wesele.
 • Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl
  Szkoła tańca w Poznaniu Art of Move, zaprasza na kursy tańca w parach, zajęcia solowe i warsztaty. W ofercie: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana.