Inne linki w tej kategorii
 • Urządzenia do produkcji wypełniaczy do paczek
  Serwispak to urządzenia służące do produkcji wypełniaczy do paczek w tym poduszek z powietrzem. Nasze wypełniacze w formie skropaka lub styropianowe świetnie sprawdzają się jako wypychacze zabezpieczające towar podczas transportu. Produkcja poduszek z powietrzem, piankowych oraz wypełniaczy papierowych odbywa się z wykorzystaniem maszyn produkcji amerykańskiej sprawdzonych wielokrotnie na polskim rynku.
 • FUREX.pl - PALETY - PALETY EURO - BECZKI - sprzedaż-skup
  Firma FUREX to skup i sprzedaż nowych i używanych palet euro, europalet, palet EUR, EPAL, oraz palet przemysłowych i jednorazowych. Przejmujemy na siebie obowiązek recyklingu. Furex.pl dostarcza własnym transportem swoje wyroby w całej Polsce. Prowadzi sprzedaż palet nowych i używanych, Wymianę używane na nowe, Renowację uszkodzonych, Produkcję palet nietypowych według rysunku, sortowanie u klienta Skup palet używanych, uszkodzonych bądź zbędnych, Zagospodarowanie odpadów, recykling.
  Ponadto prowadzimy sprzedaż wraz z transportem w dowolne miejsce w Polsce beczki metalowe, plastikowe, kanistry, pojemniki. Skup i sprzedaż - nowe i używane palety euro, europalety, EUR, EPAL, oraz palet przemysłowych i jednorazowych, beczki metalowe, plastikowe i kanistry. Baza firmy znajduje się w woj. mazowieckim, w miejscowości Kolonia Rzeczków koło Wierzbicy około 20km od Radomia. Dysponujemy utwardzonym placem o powierzchni 5000m kwadratowych, łatwo do nas trafić, nawet bardzo duże pojazdy nie mają najmniejszego problemu z wjazdem, załadunkiem czy rozładunkiem. Prowadzimy też usługę pod nazwą POGOTOWIE PALETOWE -DOSTAWA W 24H - W nagłych wypadkach istnieje możliwość dostarczenia palet do Państwa firmy (naszym transportem) na terenie całej Polski. Firma Furex istnieje od 1996roku, przez lata działalności udało nam się wypracować markę solidnej i niezwykle elastycznej firmy, która bez problemów dostosowuje się do stawianych przez Klienta potrzeb. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe pomysły.FUREX.pl skupuje i sprzedaje nowe i używane palety euro, europalety oraz palety przemysłowe i jednorazowe. Ponadto beczki metalowe plastikowe i kanistry. Zajmujemy się zagospodarowaniem odpadów i RECYKLINGIEM opakowań.
 • Taśma pakowa, stretch i inne akcesoria pakowe - Fullpak
  Sklep internetowy oferujący zaopatrzenie magazynów, sklepów wysyłkowych w materiały pakowe takie jak: taśma pakowa, folia stretch, folia bąbelkowa, taśma spinająca do palet. Mamy o wiele szerszy asortyment, obejmujący też folie budowlane, ogrodnicze itp. Wyślij zapytanie ofertowe a dostosujemy ceny do twojego zamówienia. Oferujemy bieżąca realizację, najlepszych kurierów i bardzo dobry towar. Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.