Inne linki w tej kategorii
  • Perfumeria
    Nasza internetowa drogeria przedstawia Państwu perfumy przeznaczone dla pań, jak i mężczyzn. Mamy również produkty unikalne. Odwiedź naszą witrynę internetową, użyj opcji wyszukiwania, znajdź wymarzony flakon i zamów przez internet. W naszej drogerii przedstawiamy gatunki znane i doceniane zarówno w Polsce jak i na świecie. Niskie koszta i prędka wysyłka dają możliwość na pozyskanie wielu ucieszonych kontrahentów. Nasza hurtownia perfum pozwala na wysyłki artykuły, jak i odbioru osobistego. Zapraszamy każdego, kto nie lubi czekać na listonosza, by samemu podejść do naszej warszawskiej siedziby. Informacje o perfumach, a także warunki przesyłki dostępne są pod adresem idrogeria.pl w zakładce - Warunki zakupu. Jeśli chcesz zadać pytanie lub masz kwestie to zapraszamy do zakładki kontakt.
  • Perfumeria internetowa mybeauty
    Kerastase to słynna fryzjerska marka. Specjalizuje się w produktach do pielęgnacji włosów damskich i męskich. Stworzyła specjalne linie kosmetyczne odrębnie dla każdego problemu z włosami. Seria Dermo Calm zwraca uwagę na wrażliwą skórę głowy. Odpowiednie nawilżenie można uzyskać dzięki produktom Nutritive. Puszące się, niesforne włosy wygładzą kosmetyki Oleo Relax. Cienkie, pozbawione objętości włosy odzyskają ją dzięki specjalnej formule zawartej w serii Resistance
  • Kosmetyki sklep internetowy
    Perfumeria TANGO ceni sobie indywidualny kontakt z klientem. Każdy klient naszej perfumerii traktowany jest z należytą elegancją, a wszelkie profesjonalne porady udzielane są w sposób wyczerpujący. Organizujemy pokazy makijażu i konsultacje z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Zapewniamy, jako autoryzowana perfumeria możliwość reklamacji.