Inne linki w tej kategorii
 • Pranie w domu i biurze kanap,dywanów
  Pierzemy sprzętem typu Karcher na zasadzie odessanie zanieczyszczeń w raz ze środkami antybakteryjnymi i na koniec płuczą czystą woda. W celu likwidacji dużej wilgoci,przeprowadzamy dodatkowe ściągnięcie po powierzchni maszyną . Czyścimy tapicerkę meblową sof,kanap,narożników,materacy,krzeseł,foteli jak i naturalne,sztuczne dywany,wykładziny. Usuwamy plamy. Posiadamy preparaty antyalergiczne.Szanujemy państwa czas. Pracę wykonujemy na miejscu u klienta lub na życzenie w firmie. Zakres działania Warszawa i okolice.
 • Polerowanie marmuru Koszalin
  Proponujemy Tobie nasze usługi w zakresie odnowy posadzek zbudowanych z onyxu i lastryko.

  Jesteś z Kalisza? Nie przejmuj się dojedziemy do Ciebie i oszacujemy Twoją podłogę czy też blat z kamienia. Prace realizujemy na terytorium całego kraju. Bazą wyceny jest gratisowa analiza postaci kamienia. Bieżemy pod uwagę naruszenia wykonawcze a także wynikające z powodu intensywnego użytkowania podłóg.

  W ramach usługi wykonamy odbudowę Twojego kamienia wraz z zabezpieczeniem, osłoni to podłogę przed zniszczeniem.
 • Tanie Sprzatanie - O Nas
  Jesteśmy firmą która świadczy skuteczne i profesjonalne usługi sprzątające wraz z odśnieżaniem na terenie województwa Mazowieckiego.

  Doświadczenie oraz dobrze przeszkolony personel to nasza recepta na sukces.
  Jesteśmy w pełni otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i uwagi.
  Wykonujemy bardzo szeroki zakres usług porządkowych wraz z odśnieżaniem dla firm, obiektów medycznych,przedsiębiorstw oraz dla klienta indywidualnego.

  Z naszej strony możemy Państwu zaproponować wysoką jakość świadczonych przez nas usług przy pomocy profesjonalnych środków czystości.

  Każdy Klient jest traktowany indywidualnie.
  Ceny za usługi są elastyczne w zależności od potrzeb oraz wymagań klienta.
  Każda oferta poprzedzona jest bezpłatną konsultacją na podstawie której przygotowujemy pełną wycenę.
 • Profesjonalna firma sprzątająca
  Doczysta.eu to profesjonalna firma porządkowa. Naszą specjalnością jest pranie dywanów, wykładzin podłogowych i tapicerek meblowych. Doświadczenia jakie zebraliśmy w tej branży pozwalają nam zaoferować usługinajwyższej jakości w przystępnych cenach. Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie czyszczącym renomowanych marek, używamy najlepsze środki czyszczące dostępne na rynku. Usługi wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Dojazd do klienta gratis!
  W naszych dywanach i wykładzinach znaleźć możemy między innymi: roztocza, włosy, sierść naszych pupili, bakterie i grzyby, pozostałości pokarmu oraz zaschnięte płyny takie jak kawa czy herbata. Pranie ekstrakcyjne tych powierzchni eliminuje tego typu zanieczyszczenia i odświeża na długi czas.
  Każdy dobry szef zdaje sobie sprawę w jak dużym stopniu środowisko w jakim pracujemy wpływa na jakość pracy. Codzienne, profesjonalne sprzątanie biur, magazynów czy lokali usługowych pozwala pracownikom skupić się na swoich zadaniach. Zadzwoń do nas, a my wycenimy usługi biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Proponujemy kompleksowe, codzienne sprzątanie lub jednorazowe usługi takie jak: pranie wykładzin czy mycie okien.
  Dywany i wykładziny czyste jak w dniu zakupu, lśniące okna i wnętrza. Uważamy, że na takie otoczenie zasługuje każdy z Nas, dlatego robimy wszystko aby to urzeczywistnić.
  Wejdź na stronę www.doczysta.eu i zamów nasze usługi.
 • Czyszczenie Dywanów Kraków
  Profesjonalne Czyszczenie Dywanów i Wykładzin w Krakowie.

  Firma sprzątająca Clear Express specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu i praniu dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Krakowie. Wykwalifikowanymi zespołami sprzątaczy od 2006 roku, profesjonalnie sprzątamy biura, domy i mieszkania w Krakowie. Nasza firma sprzątająca Clear Express, dysponuje nowoczesnym sprzętem i ekonomicznie wydajną technologią w czyszczeniu i praniu dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Krakowie. Podczas świadczenia usługi nasza wydajność zwiększyła się o 70% - dlatego za nasze sprzątanie biur, domów i mieszkań w Krakowie obniżyliśmy znacznie nasze ceny. Nasza firma sprzątająca szczyci się dużym zaufaniem za terminowe świadczenie usług w Krakowie. Zapewniamy pełny komfort i bezpieczeństwo podczas naszego sprzątania w Krakowie. Naszą szeroką ofertę prezentujemy na stronie internetowej.
  Zapraszamy Państwa na nasze generalne sprzątanie w Krakowie.
 • Szlifowanie marmuru Wrocław
  Proponujemy Tobie nasze usługi w zakresie odnowy posadzek zbudowanych z onyxu i lastryko.

  Jesteś z Kalisza? Nie przejmuj się dojedziemy do Ciebie i oszacujemy Twoją podłogę czy też blat z kamienia. Prace realizujemy na terytorium całego kraju. Bazą wyceny jest gratisowa analiza postaci kamienia. Bieżemy pod uwagę naruszenia wykonawcze a także wynikające z powodu intensywnego użytkowania podłóg.

  W ramach usługi wykonamy odbudowę Twojego kamienia wraz z zabezpieczeniem, osłoni to podłogę przed zniszczeniem.
 • Opieka nad grobami, sprzątanie i mycie grobów Katowice
  Kierujemy swoją ofertę do osób, które chcą uczcić miejsce pochówku zmarłych, ale nie mogą tego zrobić osobiście. Oddając w nasze ręce te zadanie mogą być Państwo przekonani, że będzie ono wykonane z należytą starannością i w poszanowaniu miejsca spoczynku zmarłego. W ramach świadczonych usług oferujemy: sprzątanie grobów i ich najbliższego otoczenia z liści i chwastów, usunięcie wypalonych zniczy, zwiędłych kwiatów i wiązanek; ręczne umycie nagrobka z plam, zabrudzeń i zacieków; zapalenie zniczy; zakup i układanie kwiatów, wiązanek i stroików okolicznościowych; dostarczenie wieńców w imieniu klienta; odśnieżanie grobów i ich najbliższego otoczenia; sprzątanie grobu po pogrzebie (usuwanie wypalonych zniczy, zwiędłych wiązanek); obsadzenie grobu oraz jego otoczenia roślinami, pielęgnacja kwiatów i krzewów wokół grobu i inne na życzenie.
 • Pranie tapicerki materiałowej i skórzanej, czyszczenie dywanów Piekary Śląskie i okolice
  Pragniesz zdecydować się na profesjonalne pranie dywanu czy też wykładziny? A może chcesz doprowadzić do porządku swe meble ze skóry? W każdej z tych opcji perfekcyjnie sprawdzi się firma Tapicare, która oferuje swe usługi od wielu lat, umożliwiając swoim Klientom całościowe zadowolenie z usług. W ofercie znaleźć można czyszczenie tapicerki,dywanów i oczywiście wykładzin,a także pranie materacy oraz naprawa tapicerki skórzanej. Pranie może mieć miejsce w domu Klienta, dzięki temu usługa jest ogromnie dogodna.
 • Podciśnieniowe Pranie Dywanów ŁÓDŹ
  Oferujemy usługi na podciśnieniowe :
  - pranie dywanów,
  - pranie wykładzin,
  - pranie tapicerki meblowej
  oraz
  - sprzątanie biur,
  - czyszczenie posadzek
  - i inne usługi w zakresie Kärcher
  Podczas 12 letniej działalnosci zdobyliśmy ogromne doświadczenie .
  Korzystamy ze środków chemicznych firmy Kärcher oraz Anglian Chemicals.
  Zaufało Nam już kilka tysięcy klientów.
  Nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie, przy pomocy sprzętu firmy Kärcher.
  Zapraszamy do korzystania z usług Naszej firmy.
  Zamów: (42) 678 94 76 lub +48 605 225 242.
 • Sprzątanie
  Clarsystem.pl to strona WWW Konsorcjum Clar System z siedzibą w Poznaniu działającego od 12 lat. Oferujemy usługi porządkowo-czystościowe jak też ochronę osób i własności prywatnej. Utrzymujemy olśniewającą czystość w pokojach biurowych, halach produkcyjnych, magazynach, hipermarketach, placówkach zdrowia, uczelniach, aquaparkach i innych budynkach a także na terenach zewnętrznych. Dysponujemy wyspecjalizowanymi maszynami, używamy najlepszej jakości środków czystości, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość usług w niskich cenach.