Inne linki w tej kategorii
 • Pranie tapicerki materiałowej, czyszczenie i naprawa mebli skórzanych oraz pranie dywanów i materacy
  Kompleksowe rozwiązania i nowoczesna technologia w usługach świadczonych przez Tapicare, zagwarantowały tej firmie niezachwiany rozwój oraz szacunek wśród klientów. Czyszczenie mebli skórzanych jest nowiutką usługą, która wykonywana jest równie fachowo jak do tej pory świadczone przez firmę usługi. Zapraszamy do skorzystania z usług tej innowacyjnej i doświadczonej firmy. Zainteresowani, którzy zdecydują się na współpracę będą usatysfakcjonowani! Firma wykonuje czyszczenie dywanów w zróżnicowanej formie. Od początku swojego działania, firma położyła znaczny nacisk na profesjonalizm, dzięki temu nawet najgorsze plamy na dywanach usuwane są w sposób porządny i bezpieczny dla dywanów. Tapicare świadczy dodatkowo pranie tapicerki, które umożliwia wypranie nawet trudnych zabrudzeń na tapicerce i dodatkowo elementach tapicerowanych. Zajmujemy się także czyszczeniem tapicerki skórzanej. Do naszych usług wprowadziliśmy nową usługę, którą jest renowacja tapicerki skórzanej.
 • Podciśnieniowe Pranie Dywanów ŁÓDŹ
  Oferujemy usługi na podciśnieniowe :
  - pranie dywanów,
  - pranie wykładzin,
  - pranie tapicerki meblowej
  oraz
  - sprzątanie biur,
  - czyszczenie posadzek
  - i inne usługi w zakresie Kärcher
  Podczas 12 letniej działalnosci zdobyliśmy ogromne doświadczenie .
  Korzystamy ze środków chemicznych firmy Kärcher oraz Anglian Chemicals.
  Zaufało Nam już kilka tysięcy klientów.
  Nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie, przy pomocy sprzętu firmy Kärcher.
  Zapraszamy do korzystania z usług Naszej firmy.
  Zamów: (42) 678 94 76 lub +48 605 225 242.
 • Czyszczenie Dywanów Kraków
  Profesjonalne Czyszczenie Dywanów i Wykładzin w Krakowie.

  Firma sprzątająca Clear Express specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu i praniu dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Krakowie. Wykwalifikowanymi zespołami sprzątaczy od 2006 roku, profesjonalnie sprzątamy biura, domy i mieszkania w Krakowie. Nasza firma sprzątająca Clear Express, dysponuje nowoczesnym sprzętem i ekonomicznie wydajną technologią w czyszczeniu i praniu dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Krakowie. Podczas świadczenia usługi nasza wydajność zwiększyła się o 70% - dlatego za nasze sprzątanie biur, domów i mieszkań w Krakowie obniżyliśmy znacznie nasze ceny. Nasza firma sprzątająca szczyci się dużym zaufaniem za terminowe świadczenie usług w Krakowie. Zapewniamy pełny komfort i bezpieczeństwo podczas naszego sprzątania w Krakowie. Naszą szeroką ofertę prezentujemy na stronie internetowej.
  Zapraszamy Państwa na nasze generalne sprzątanie w Krakowie.
 • Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis
  Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis to przyjaciel twojego domu, apartamentu czy biura, jeśli nie masz czasu, lub ochoty na codzienne porządki, prasownie czy pranie zrobimy to za ciebie szybko, sprawnie i przyjemnie z gwarancją satysfakcji
 • Profesjonalna firma sprzątająca
  Doczysta.eu to profesjonalna firma porządkowa. Naszą specjalnością jest pranie dywanów, wykładzin podłogowych i tapicerek meblowych. Doświadczenia jakie zebraliśmy w tej branży pozwalają nam zaoferować usługinajwyższej jakości w przystępnych cenach. Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie czyszczącym renomowanych marek, używamy najlepsze środki czyszczące dostępne na rynku. Usługi wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Dojazd do klienta gratis!
  W naszych dywanach i wykładzinach znaleźć możemy między innymi: roztocza, włosy, sierść naszych pupili, bakterie i grzyby, pozostałości pokarmu oraz zaschnięte płyny takie jak kawa czy herbata. Pranie ekstrakcyjne tych powierzchni eliminuje tego typu zanieczyszczenia i odświeża na długi czas.
  Każdy dobry szef zdaje sobie sprawę w jak dużym stopniu środowisko w jakim pracujemy wpływa na jakość pracy. Codzienne, profesjonalne sprzątanie biur, magazynów czy lokali usługowych pozwala pracownikom skupić się na swoich zadaniach. Zadzwoń do nas, a my wycenimy usługi biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Proponujemy kompleksowe, codzienne sprzątanie lub jednorazowe usługi takie jak: pranie wykładzin czy mycie okien.
  Dywany i wykładziny czyste jak w dniu zakupu, lśniące okna i wnętrza. Uważamy, że na takie otoczenie zasługuje każdy z Nas, dlatego robimy wszystko aby to urzeczywistnić.
  Wejdź na stronę www.doczysta.eu i zamów nasze usługi.
 • Polerowanie marmuru Koszalin
  Proponujemy Tobie nasze usługi w zakresie odnowy posadzek zbudowanych z onyxu i lastryko.

  Jesteś z Kalisza? Nie przejmuj się dojedziemy do Ciebie i oszacujemy Twoją podłogę czy też blat z kamienia. Prace realizujemy na terytorium całego kraju. Bazą wyceny jest gratisowa analiza postaci kamienia. Bieżemy pod uwagę naruszenia wykonawcze a także wynikające z powodu intensywnego użytkowania podłóg.

  W ramach usługi wykonamy odbudowę Twojego kamienia wraz z zabezpieczeniem, osłoni to podłogę przed zniszczeniem.
 • Opieka nad grobami, sprzątanie i mycie grobów Katowice
  Kierujemy swoją ofertę do osób, które chcą uczcić miejsce pochówku zmarłych, ale nie mogą tego zrobić osobiście. Oddając w nasze ręce te zadanie mogą być Państwo przekonani, że będzie ono wykonane z należytą starannością i w poszanowaniu miejsca spoczynku zmarłego. W ramach świadczonych usług oferujemy: sprzątanie grobów i ich najbliższego otoczenia z liści i chwastów, usunięcie wypalonych zniczy, zwiędłych kwiatów i wiązanek; ręczne umycie nagrobka z plam, zabrudzeń i zacieków; zapalenie zniczy; zakup i układanie kwiatów, wiązanek i stroików okolicznościowych; dostarczenie wieńców w imieniu klienta; odśnieżanie grobów i ich najbliższego otoczenia; sprzątanie grobu po pogrzebie (usuwanie wypalonych zniczy, zwiędłych wiązanek); obsadzenie grobu oraz jego otoczenia roślinami, pielęgnacja kwiatów i krzewów wokół grobu i inne na życzenie.
 • Pranie w domu i biurze kanap,dywanów
  Pierzemy sprzętem typu Karcher na zasadzie odessanie zanieczyszczeń w raz ze środkami antybakteryjnymi i na koniec płuczą czystą woda. W celu likwidacji dużej wilgoci,przeprowadzamy dodatkowe ściągnięcie po powierzchni maszyną . Czyścimy tapicerkę meblową sof,kanap,narożników,materacy,krzeseł,foteli jak i naturalne,sztuczne dywany,wykładziny. Usuwamy plamy. Posiadamy preparaty antyalergiczne.Szanujemy państwa czas. Pracę wykonujemy na miejscu u klienta lub na życzenie w firmie. Zakres działania Warszawa i okolice.
 • Szlifowanie marmuru Wrocław
  Proponujemy Tobie nasze usługi w zakresie odnowy posadzek zbudowanych z onyxu i lastryko.

  Jesteś z Kalisza? Nie przejmuj się dojedziemy do Ciebie i oszacujemy Twoją podłogę czy też blat z kamienia. Prace realizujemy na terytorium całego kraju. Bazą wyceny jest gratisowa analiza postaci kamienia. Bieżemy pod uwagę naruszenia wykonawcze a także wynikające z powodu intensywnego użytkowania podłóg.

  W ramach usługi wykonamy odbudowę Twojego kamienia wraz z zabezpieczeniem, osłoni to podłogę przed zniszczeniem.