Inne linki w tej kategorii
 • Kursy na prawo jazdy Warszawa
  Kursy na prawo jazdy w Warszawie, w naszym Ośrodku Prawa jazdy, to dobry wybór. Wybór ten nie tylko jest dobry, z uwagi na firmę jako Ośrodek, ale na możliwość jazd z bardzo dobrymi instruktorami nauki jazdy. Podstawą dobrego szkolenia z nauki jazdy, jest właśnie instruktor, który prowadzi indywidualne zajęcia z kursantem. W naszym OSK zatrudnieni są tylko zawodowi instruktorzy nauki jazdy, nie są to osoby z przypadku, które postanowiły dorabiać jako instruktor nauki jazdy. Dlatego duże zaangażowanie naszych instruktorów przekłada się z pewnością na wysoką zdawalność naszych kursantów na egzaminach państwowych.
 • Szkoła jazdy Warszawa
  W Szkole jazdy Warszawa Q-Mobil, kurs na prawo jazdy składa się z dwóch etapów. Mianowicie pierwszy, to odbycie zajęć teoretycznych w ilości godzin przewidzianych ustawą, gdzie jedna godzina równa jest 45 minutom. Kursanci, po przejściu badań lekarskich o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami, rozpoczynają cykl wykładów, uwzględniających, pierwszą pomoc przedmedyczną, przepisy ruchu drogowego, omówienie budowy pojazdu i elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jazdy, przepisy administracyjne z zakresu rejestracji samochodu, i wiele innych istotnych dla procesu szkolenia przyszłego kierowcy. Po zakończeniu części teoretycznej podchodzą do egzaminu wewnętrznego teoretycznego, jeżeli zaliczą go z wynikiem pozytywnym, mogą rozpocząć drugą część szkolenia na prawo jazdy, czyli cześć praktyczną. Część praktyczna szkolenia na kursie prawa jazdy składa się w chwili obecnej z minimum 30 godzin jazdy w ruchu drogowym, gdzie jedna godzina równa się 60 minutom. Jazdy praktyczne mogą się odbywać wyłącznie z jedną osobą, w samochodzie wolno przewozić jednego pasażera, którym może być tylko inny uczestnik kursu, nie wliczając w to instruktora, który jest w tej chwili kierującym pojazdem. W naszej Szkole jazdy Warszawa, jazdy prowadzone są głównie w rejonach egzaminacyjnych w okolicy Ochota, Odlewnicza i Powstańców Śląskich.
 • Testy na prawo jazdy
  Serwis poświęcony tematyce przygotowania do egzaminu na prawo jazdy. Serwis zawiera znane programy Testy na prawo jazdy, zawierające moduł nauki do egzaminu teoretycznego, test identyczny jak na egzaminie na prawo jazdy, zestaw znaków drogowych, budowę pojazdów egzaminacyjnych, kontrolki samochodowe, wirtualny alkomat, aktualny kodeks drogowy, taryfikatory mandatów i punktów karnych i wiele innych.
 • Jazdy doszkalające Warszawa
  Portal Szkoły jazdy, prezentuje ofertę OSK Kameleon, w skład której wchodzą:
  1. Kursy na prawo jazdy kat.B
  - kursy wieczorowe
  - kursy weekendowe
  - kursy przyspieszone
  2. Jazdy doszkalające dla kursantów, którzy odbyli już kurs programowy na prawo jazdy, lecz ich poziom umiejętności, nie daje możliwości zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy.
  3. Jazdy doszkalające dla osób z prawem jazdy, jednak długą przerwą w prowadzeniu samochodu. Osób, które chcą w bezpieczny i spokojny sposób wdrożyć się do ruchu drogowego w Warszawie.
 • Jazdy doszkalające Warszawa
  Ośrodek jazdy Doszkalanie24 to jeden z lepszych. Ma bardzo atrakcyjną ofertę. Wychodzi naprzeciw różnym klientom, spełniając całkowicie ich oczekiwania co do kursu na prawo jazdy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Przekonałam się o tym sama. Jestem osobą w średnim wieku i niestety nie zawsze wszystko przyswajam sobie dość szybko. Z teorią sobie poradziłam, ale potrzebowałam więcej godzin jazd. I tu właśnie w tym ośrodku zaproponowano mi wykupienie jazdy doszkalające Warszawa. Oczywiście skorzystałam z tej oferty. Trochę więcej jazd spowodowało, że na drodze poczułam się pewniej i już wiedziałam, że bez problemu będę kierować autem i zdam egzamin za pierwszym razem, co było dla mnie bardzo ważne. Często dojazd na jazdy doszkalające Warszawa miałam bezpłatny, ponieważ szkółka w ramach kursu zrobiła coś takiego, że osoba kończąca szkolenie jest podwożona przez następną osobę szkolącą. Bardzo dobre rozwiązanie, dotyczyło również kursantów, którzy już posiadają prawo jazdy, ale nie jeździli długo i postanowili sobie wykupić dodatkowe jazdy. Nauka jazdy Warszawa to dobry wybór.