Komentarz zarejestrowanego użytkownika

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników 5.00 5.00 (z 5)

Ilość recenzji: 1

 • Review by doradcarnpl (date: 15-Feb-2013)

  Jako usługi uzupełniające DoradcaRN.pl od 2011 również ubezpiecza domy i mieszkania, co jest wygodne dla klientów ponieważ tuż po podpisaniu aktu notarialnego mogą ubezpieczyć nieruchomość pod kredyt lub dla własnego bezpieczeństwa finansowego.

  Usługi dodatkowe

Inne linki w tej kategorii
 • Mieszkania - ogłoszenia
  Największe biuro nieruchomości oferujące sprzedaż i wynajem biur, bliźniaków, mieszkań, dziełek rolnych i hal. Jesteśmy pośrednikiem zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Posiadamy aktualną bazę danych ofert związanych z pośrednictwem w handlu nieruchomościami w Polsce i za granicą. Nasi użytkownicy mają możliwość zapoznania się z ofertą zarówno osób prywatnych, jak i agencji pośredniczących . U nas każdy może sprawdzić ile kosztuje przygotowania mieszkania "pod klucz" oraz jak i gdzie można ubiegać się o kredyt na mieszkanie.
 • POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI - NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI
  Pomorska Giełda Nieruchomości istnieje na rynku zachodniopomorskim od 1998 roku. Najważniejszym obszarem naszego działania jest wybrzeże województwa zachodniopomorskiego od Międzyzdrojów do Mrzeżyna. Na naszych stronach znajdą Państwo oferty w pasie nadmorskim jak także w gminach ościennych.
 • Rzeczoznawca majątkowy Toruń
  Ocena rzeczoznawcy w kwestii nieruchomości jest bardzo cenna pod warunkiem, iż dany rzeczoznawca, to osoba profesjonalna. Na tej stronie macie możliwość zapoznać się z tym, który wyróżnia się nie małymi kwalifikacjami, których często brakuje innym wyuczonym w tej dziedzinie. Interesuje Was wycena gruntów tudzież budynków, pośrednictwo czy doradztwo? Tutaj zawsze możecie liczyć na najwyższą jakość, która niejednokrotnie była potwierdzana przez klientów z Torunia i okolic.
 • Mieszkania Poznań w biurze nieruchomości
  Agencja DoradcaRN.pl to przedsiębiorstwo obecne na rynku wtórnym nieruchomości w Poznaniu od 1999 r. Real Estate Broker since 1999, to zdobyte przez lata wytężonej pracy uznanie klientów oraz wysoka jakość wykonywanych na rzecz klientów usług. Biuro nieruchomości świadczy kompleksowe usługi pośrednictwa również klientom zagranicznym. Agencja prowadzona jest przez inżyniera posiadającego wymagana prawem licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Co więcej właściciel biura legitymuje się uprawnieniami do obliczania i wystawiania certyfikatów energetycznych dla budynków i lokali /ustawowo niezbędne dla nowych budynków od 1 stycznia 2009/. Właściciel firmy DoradcaRN.pl od 1999, posiada także stosowne uprawnienia do zawierania umów w imieniu ubezpieczyciela i wystawiania polis ubezpieczeniowych dla mieszkań Poznań oraz domów Poznań. Priorytetem w pracy agencji nieruchomości jest coraz większa kompleksowość usług oraz dbałość o bezpieczeństwo nadzorowanych transakcji. Zachęcamy do skontaktowania się z solidnym pośrednikiem nieruchomości w Poznaniu oraz do odwiedzenia witryny biura w Sieci. Na firmowej stronie agencji nieruchomości DoradcRN.pl zobaczycie Państwo wyłącznie sprawdzone i aktualne ogłoszenia nieruchomości w Poznaniu.
 • Wirtualne biuro Warszawa
  Wirtualne biura w Warszawie to propozycja dla firm, które chcą otworzyć biuro w Warszawie, a także na potrzeby KRS lub dla tych, którzy po prostu cenią swój czas i pieniądze. Wirtualne biuro oferuje tą samą funkcjonalność co tradycyjne duże i drogie biuro. Wirtualne biuro umożliwia przedsiębiorcy założenie i prowadzenie własnego biura pod prestiżowym adresem za znacznie mniejsza kwotę niż cena wynajmu lokalu.
 • nieruchomości
  Nieruchomości to rozległy i zawiły rynek. Często zakup lub sprzedaż nieruchomości trafia się raz w życiu. Nie masz w tym doświadczenia? Nie znasz rynku? Nie wiesz jak wycenić swoją nieruchomość? Już nie musisz się obawiać. U nas znajdziesz porady, wyceny odnośnie rynku nieruchomości. My przeprowadzimy Cię przez proces kupna oraz sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy!
 • Primo - mieszkania na sprzedaż Warszawa
  Biuro nieruchomości działające na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej i rzetelnej obsłudze klienta . Posiadamy bardzo ciekawą bazę nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami na stronie primo.waw.pl. Jesteśmy firmą z dużym doswiadczeniem, co dodatkowo gwarantuje obsługę na wysokim standardzie. Zajmujemy się obsługą transakcji z uwzględnieniem dzielnic i materiału z jakiego został wybudowany budynek, tj.: Mieszkania na sprzedaż Bemowo, Mieszkania na sprzedaż Białołęka, Mieszkania na sprzedaż Bielany, Mieszkania na sprzedaż cegła, mieszkania na sprzedaż rama H, Mieszkania na sprzedaż Mokotów, Mieszkania na sprzedaż Ochota, Mieszkania na sprzedaż Praga, Mieszkania na sprzedaż Saska Kępa, Mieszkania na sprzedaż Śródmieście, Mieszkania na sprzedaż Ursynów, Mieszkania na sprzedaż w kamienicy, Mieszkania na sprzedaż warszawa, Mieszkania na sprzedaż Wola. Oferty nieruchomości z Warszawy i okolic.
 • Mieszkania Świnoujście - Himmel Polska
  Biuro Nieruchomości w Świnoujściu. Oferujemy oferty nieruchomości z Wirtualną Prezentacją domów, mieszkań czy apartamentów w Świnoujściu i okolicy. Posiadamy oferty mieszkań i apartamentów z rynku pierwotnego jak i wtórnego.
 • Apartment - mieszkania zawiercie
  Biuro nieruchomości Apartment Chrzanów od wielu lat działa na rynku nieruchomości, również w miejscowośći Zawiercie. Jeżeli szukasz domu, mieszkania, działki, hali magazynowej itp. na terenie województwa małopolskiego lub śląskiego służymy naszą pomocą. Pomożemy dokonać właściwego wyboru, zminimalizujemy czas poszukiwań i pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z transakcją zakupu, sprzedaży czy zamiany nieruchomości.
 • Mój Dom Nieruchomości sprzedaż mieszkań szczecin
  Agencja obrotu nieruchomościami Mój Dom, to profesjonalna pomoc przy nabyciu, zbyciu, najmie lub wynajmie nieruchomości. Proponujemy również pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego kredytu. Posiadamy aktualną ofertę 24 banków. Proponujemy kompleksową pomoc związaną z formalnościami oraz budową Państwa domu. Oferujemy obsługę w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz oraz terenów zielonych. Dobra łączność to podstawa naszej aktywności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy oraz jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.