Inne linki w tej kategorii
  • Animag- szkolenie psów
    Szukasz fajnej rozrywki dla siebie i swojego psa? A może chciałbyś popracować nad poprawieniem posłuszeństwa w domu i na spacerach? A może nie masz pomysłu na to jak uatrakcyjnić swojemu czworonożnemu przyjacielowi wypady do parku?

    Mamy do zaoferowania zajęcia na ogrodzonym terenie, w świetnej lokalizacji (obok Toru Łyżwiarskiego Stegny) oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską (Mistrz Polski Obedience < posłuszeństwo sportowe>, Puchar Polski Agility , vice prezes Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE w Polsce, szkolenie psów przewodników dla osób niewidomych).

    Dzięki nam odkryjesz, że Twoja więź z psem może być jeszcze głębsza!
  • Hodowla Yorków
    Domowa hodowla Yorkshire Terrier Coś Podobnego założona w 1988 roku. Założycielką hodowli jest Krystyna Ciechomska Wolamin. Mamy w ofercie Yorki w kolorze stalowo-złotym o niewielkich wymiarach (miniaturki) i wspaniałej budowie. Pieski wychowują się w rodzinie czteroosobowej dzięki czemu, poprzez obcowanie z domownikami ich rozwój (socjalizacja) przebiega prawidłowo. Nasze szczeniaki przekazywane są nabywcom z kompletem szczepień odrobaczeń i zabezpieczeń od pcheł i kleszczy. Wraz z pieskiem nabywcy otrzymują metrykę i protokół z przeglądu miotu do wglądu ew. kopię. Nabywcy naszych Yorków otrzymują także pomoc w zakresie ew. przygotowania piesków do wystawy. Dla nabywców naszych szczeniąt jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i służymy pomocą fachową poprzez telefon, e-mail lub bezpośredni kontakt osobisty nabywcy. Zapraszamy Andrzej Wolamin