Inne linki w tej kategorii
 • Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów
  Przedszkole mieszczące się przy ulicy Malczewskiego, Warszawa, Mokotów. Ułatwiamy zapisy, u nas możesz zapisać swoje dziecko przez internet. Oferujemy całą gamę zajęć dodatkowych, nowoczesne wyposażenie oraz świetnie wyszkoloną kadrę.
 • Przedszkole Wilanów
  Zapraszamy do przedszkola - W Pustyni I W Puszczy - na wilanowie. Nowo otwarte przedszkole na wilanowie w warszawie. Zajęcie prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18. Całodzienna opieka dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. W Pustyni i w Puszczy przedszkole warszawa wilanów. Zapraszamy.
 • Przedszkole Wieliczka
  Prawidłowa edukacja i wychowanie jest ważne od początku życia. Właśnie, dlatego bardzo istotną kwestią jest wybór odpowiedniego przedszkola itp. Wszystkich solidnych rodziców zapraszamy więc do zaznajomienia się z ofertą tej oto placówki. Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz rozrywkę i edukację na najwyższym poziomie. Oprócz tego podajemy najwyższej jakości opiekę nad wychowankami. Nie zapominamy też o rozwoju świadomości dziecka a także jego odrębności. Jeśli są Państwo zaintrygowani tym, co jesteśmy w stanie zaoferować zarówno rodzicom jak i przede wszystkim dzieciom zapraszamy do natychmiastowego przejrzenia poniższej strony www oraz zapoznania się ze detalami niniejszej oferty. Praktycznie każdy zaciekawiony znajdzie tutaj szczegóły które na pewno skłonią go do skorzystania z niniejszej instytucji.
 • Akademia Przedszkolaka Twórczej Aktywności Dziecka
  Akademia Przedszkolaka Twórczej Aktywności Dziecka swą działalność oraz nazwę zawdzięcza pani mgr Bożenie Niegrebeckiej założycielce Przedszkola Twórczej Aktywności Dziecka, która rozpoczęła działalność 1 września 1994 roku w Szczecinie. Wieloletnie doświadczenie związane z prowadzeniem Przedszkola Twórczej Aktywności Dziecka pozwoliło stworzyć przemyślaną i całkowicie nową koncepcją placówki spełniającą wymagania rodziców, dotyczące kameralnych grup.