Komentarz zarejestrowanego użytkownika

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników 1.00 1.00 (z 5)

Ilość recenzji: 1

 • Review by tomjas (date: 18-Dec-2013)

  Odradzam zakupy w qblack.pl, ten sklep sprzedaje wirtualny towar(towar widnieje na www jako dostępny, a potem się okazuje, że go nie ma) i nie ma zamiaru zwracać pieniędzy po rezygnacji z zakupu(czekam już pięć miesięcy). Zamówienie i wpłata dokonane 2013.06.29, po kilku dniach czekania dodzwoniłem się i usłyszałem, że dysk \"będzie jutro\". Ze względu na to, że \"jutro\" przeciągnęło się na trzy tygodnie, zamówienie anulowałem mailowo kilka razy, jednak nic to nie dało i wygląda na to, że qblack.pl nie ma zamiaru dokonać zwrotu zapłaconej kwoty. Takich jak ja jest więcej, nie dajcie się oszukać sklepowi qblack.pl.

  WIELKI NEGATYW

Inne linki w tej kategorii
 • Sklep Qblack.pl Pełna oferta laptopów Sony VAIO i Apple
  Jako autoryzowany reseller sprzętu Apple w Polsce posiadamy pełna ofertę notebooków, komputerów PC Apple w ofercie dostępna jest cała gama laptopów Sony VAIO oraz liczących się producentów sprzętu mobilnego i laptopów.
 • notebooki
  Notebooki i laptopy, Palmtopy, Odtwarzacze MP3, Projektory - profesjonalna obsługa, ekspresowa wysyłka, doradztwo po i przedsprzedażowe. Jak notebooki to tylko w primakomp.pl
 • Laptopy
  Aktualności i nowe technologie w wytwarzaniu i produkcji laptopów i notebooków. Laptopy i ich testy, karty graficzne, pamieci i procesory. Zapraszamy do odwiedzin strony o laptopach i notebookach - http://www.spat.com.pl
 • Ogłoszenia Notebooki
  Jeżeli chcesz coś wyprzedać, zamienić niepotrzebny sprzęt na nowy, pozbyć się nie używanych już przedmiotów, lub nietrafionych podarków platforma sprzedajemy.pl to odpowiednie miejsce. Po prostu wybierasz najbardziej odpowiednią kategorię i podkategorię : antyki i sztuka, dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, filmy, muzyka i gry, kolekcje, elektronika i komputery, książki, motoryzacja, nieruchomości, a nawet odzież. Błyskawicznie i z łatwością dołączysz twoją ofertę, bez niepotrzebnych formularzy, bez logowania. Sprzedajemy.pl nie domaga się zbędnych formalności, nie ściąga opłat i prowizji, a wystawienie oferty zajmuje tylko kilka sekund. Dzięki temu nawet początkujący sprzedający, czy kupujący w necie nie napotkają kłopotów z prezentacją, czy zakupem rzeczy. Platforma Sprzedajemy.pl nie rywalizuje z aukcjami allegro, jest jedynie łatwiejszą, przyjazną alternatywą, miejscem, przeznaczoną dla internautów, którzy pragną bez kłopotów sprzedać rzeczy używane i nowe. Mocnym punktem sprzedajemy.pl jest pewność i bezpieczeństwo, które daje rewolucyjna nowość - idea social shopping, jedyne takie miejsce w Polce i jedno z niewielu na świecie, gdzie ta funkcjonalność społecznościowa gra tak dużą rolę. Sprawdź jak szybko, sprzedasz przedmioty na platformie handlowej sprzedajemy.pl, nie wrócisz już na pozostałe portale, przekonaj się, odwiedź stronę sprzedajemy.pl.