Inne linki w tej kategorii
  • Kotły na biomasę
    Produkujemy i sprzedajemy kotłownie na biomasę i na słomę, kotły na biomasę, kotły na zrębki (na drewno), biomasę, miskantus, rośliny energetyczne. Realizacja projektów inwestycyjnych.
  • Skład stali,serwis stalowy
    Elektrometal Sp.J. to firma będąca dystrybutorem wyrobów hutniczych. Działa w Zabrzu już od 1992 roku i jest akcjonariuszem Grupy Polska Stal S.A. w Krakowie. Elektrometal przyczynił się również do powstania Polskiej Unii Dystrybutorów Stali w Warszawie. Oferuje blachy ocynkowane, blachy zimnowalcowane, stal zbrojeniową, taśmy ocynkowane i taśmy stalowe. Dzięki wykorzystaniu środków unijnych Elektrometal zbudował serwis cięcia blach, który przerabia blachy ocynkowane, blachy zimnowalcowane i blachy gorącowalcowane trawione. Serwis stalowy posiada trzy nowoczesne linie produkcyjne. Firma posiada również swój oddział w Wałbrzychu.
  • RA Construction - Wyposażenie przemysłowe
    Sklep polskiego producenta mebli przemysłowych oferuje wyposażenie sklepów, hurtowni oraz hal magazynowych i warsztatów. RA Construction posiada w swojej ofercie meble metalowe, szafki, regały magazynowe oraz wózki transportowe. Zapraszamy.