Inne linki w tej kategorii
  • Usługi pogrzebowe Gdańsk – Miejski Zakład Zieleni
    Szukasz Zakładu Pogrzebowego? Zaufaj sprawdzonej firmie - Miejski zakład zieleni oferuje Państwu kompleksową obsługą pogrzebów. Zajmujemy się transportem i przechowaniem ciała (mamy własną chłodnię), przygotowujemy ciało do pogrzebu oraz załatwiamy wszelkie formalności (łącznie z zasiłkiem pogrzebowym. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę lub do naszego biuro w celu zapoznania się z ofertą.
  • Zakład pogrzebowy ACHERON
    Przedstawiamy Państwu spalarnię zwłok Acheron, której siedziba znajduje się w Suwałkach. Wykonujemy pełen zakres usług pogrzebowych, w szczególności- kremacja zwłok. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie organizacji pochówku. Nasz zakład pogrzebowy oferuje najniższe koszty pogrzebu w okolicy oraz zrozumienie w najtrudniejszych chwilach, gdy ktoś bliski odchodzi.
  • ORSZAK - Międzynarodowy przewóz zwłok
    Wiemy jak trudny jest transport zmarłego z zagranicy. Wiem jak bardzo w takich chwilach potrzebny jest ktoś kto pomoże i zajmie się wszelkimi formalnościami. Na przeciw Państwa oczekiwaniom wychodzi zakład pogrzebowy ORSZAK - zajmujemy się kompleksowo transportem zmarłych na terenie całego świata. Oferujemy pomoc we wszelkich sprawach - załatwiamy niezbędne formalności i zezwolenia. Zaufaj sprawdzone i doświadczonej firmie.