Inne linki w tej kategorii
  • Serwery CS
    Forum Wielotematyczne m.in Counter-Strike, serwery cs 1.6, pluginy AMX, tanie klucze Steam. Gramy na modach War3FT, FFA 4Fun, PokeMod, BF2, DiabloMod, ZombieMod, HLDS.U Nas znajdziesz Gry na PC i konsole (zapowiedzi, opinie, recenzje) także legalne darmowe programy, filmy, gry, muzykę. Napisz na Forum a na pewno dostaniesz odpowiedź, mamy otwartą społeczność, tu znajdziesz także nowych znajomych. Każdy z chęcią pomoże Ci w rozwiązaniu problemu. Spotkać się i pograć w miłej atmosferze możecie na naszych wydajnych serwerach counter-strike bez lagów.
  • Darmowe gry
    To co mamy Ci do zaoferowania może przerosnąć Twoje oczekiwania. Niesamowita ilość gier online do sprawdzenia, możliwość łatwego odnajdywania ukochanych gier poprzez wybrane kategorie i wyszukiwarkę na stronie. Wyszperaj coś dla siebie i oddaj się przyjemności wirtualnej zabawy. Bijatyki, przygotówki, gry akcji, logiczne, dla dzieci to tylko niektóre działy z grami, które przygotowaliśmy. Tysiące gier czekają na Ciebie!
  • Stepmania i mata do tańca
    Kontrolery do gier muzycznych, takie jak mata do tańczenia czy bębenek Taiko no Tatsujin. W naszym sklepie znaleźć można przede wszystkim gry muzyczne i taneczne oraz kontrolery, akcesoria i gadżety kolekcjonerskie. Do mat tanecznych DDR dołączamy darmowy program Stepmania, oferujący dużą ilość piosenek do tańczenia. U nas znaleźć można też maty do Pump it Up. Jeśli nie wiesz, jaka mata taneczna będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w dokonaniu wyboru. Proponowane przez nas kontrolery do gier sprowadzane są przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych i Japonii. Więcej informacji o naszym sklepie, a także o sprzedawanych przez nas kontrolerach do gier, matach i samych grach muzycznych, znaleźć można bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Dance Dance Revolution, Pump it Up i innych gier muzycznych. Maty taneczne, bębenek Taiko na Tatsujin.